Тhe Vampire Diaries RPG Forum
Здравей,добре дошъл във форума на Дневниците на Вампира!Регистрирай се,напраив си герой и се забавлявай!

Join the forum, it's quick and easy

Тhe Vampire Diaries RPG Forum
Здравей,добре дошъл във форума на Дневниците на Вампира!Регистрирай се,напраив си герой и се забавлявай!
Тhe Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Роул Плей на Дневниците на вампира!Забавлявайте се!

Вход

Забравих си паролата!



Poll

Кой сериал е твоят любим?

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Вижте резултатите

Гласувайте за нас в BGtop !
BGtop RealTop.net Гласувай за мен в BGTop100.com BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Latest topics
» Нека бъдем Приятлеи
Тук е Водопадът! EmptyВто Юли 19, 2011 11:54 pm by Елена Гилбърт

» Създаване на Върколак!
Тук е Водопадът! EmptyВто Юли 19, 2011 11:43 pm by Елена Гилбърт

» Другарче за РП!
Тук е Водопадът! EmptyЧет Май 12, 2011 8:02 pm by Карълайн Форбс

» Смяна на лика!
Тук е Водопадът! EmptyЧет Май 12, 2011 7:56 pm by Карълайн Форбс

» Това е Плажът!
Тук е Водопадът! EmptyПет Апр 29, 2011 5:10 am by Елена Гилбърт

» Красивата Поляна!
Тук е Водопадът! EmptyВто Апр 26, 2011 4:25 pm by Дийн Уинчестър

» Тъмните улици.
Тук е Водопадът! EmptyЧет Апр 21, 2011 4:12 am by Стефан Салваторе

» Флууд на воля!
Тук е Водопадът! EmptyСря Апр 20, 2011 4:43 pm by Адриана

» Създаване на Вампир!
Тук е Водопадът! EmptyСря Апр 20, 2011 3:37 pm by Елена Гилбърт

Посещения
free online dating siteFree web counter
Dating
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 3:31 pm
Статистика
Имаме 63 регистрирани потребители
Най-новият потребител е viktoriana777

Нашите потребители са написали 1903 мнения in 156 subjects
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Приятели
Тук е Водопадът! 2702707v Тук е Водопадът! 2640360U
free forum
Тук е Водопадът! Y389U Тук е Водопадът! 2556917t Тук е Водопадът! Mysteriousnightschool Тук е Водопадът! Images?q=tbn:ANd9GcRGydrmZzz8XBoSs4cVYzjKyfDh4erQXKm5ABhr8kYOWU0V84s&t=1&usg=__zxVdcKT7NNR1B-AsYomS-HOA9Mc= Тук е Водопадът! Opt1281549765r Тук е Водопадът! 1502233C Тук е Водопадът! J0gpd0 Тук е Водопадът! Chinamanshatoahuhawaii Тук е Водопадът! 2349939S Тук е Водопадът! 0bb3820438348ba4 Тук е Водопадът! Balfour_castle%202 Тук е Водопадът! VD51s Тук е Водопадът! SJzTY Тук е Водопадът! 2554884z Тук е Водопадът! 2563791G Тук е Водопадът! Ban border=0> Тук е Водопадът! YIep3. Тук е Водопадът! Heroeslogo Тук е Водопадът! D500d84183db6bb8 Тук е Водопадът! 2640360U Тук е Водопадът! 2675272b Тук е Водопадът! 3540976g Тук е Водопадът! 3578344J
TVD-News!!!

You are not connected. Please login or register

Тук е Водопадът!

+3
Ашли Торес
Карълайн Форбс
Каралайн Дестини Уайлд
7 posters

Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 4]

1Тук е Водопадът! Empty Тук е Водопадът! Вто Окт 05, 2010 1:37 am

Каралайн Дестини Уайлд

Каралайн Дестини Уайлд
♥АдМинЧеЕ ♥
♥АдМинЧеЕ ♥

Тук е Водопадът! Nnd10
е
flower Тук е най спокойно и прекрасно място, можете да се отбиете за почивка или да се усамотите, да дойдете заедно с любимият си и да гледате красотата на природата!

http://the-charmed-ones.site-forums.com/

2Тук е Водопадът! Empty Re: Тук е Водопадът! Нед Окт 17, 2010 2:12 am

Карълайн Форбс

Карълайн Форбс
Вампир
Вампир

имах нужда да се усамотя за малко да помисля...

3Тук е Водопадът! Empty Re: Тук е Водопадът! Нед Окт 17, 2010 7:51 pm

Ашли Торес

Ашли Торес
Вампир
Вампир

Имах наистина ужасен ден. За това реших да отида на водопада...но мястото вече бе заето.

4Тук е Водопадът! Empty Re: Тук е Водопадът! Нед Окт 17, 2010 7:55 pm

Карълайн Форбс

Карълайн Форбс
Вампир
Вампир

Ашли Торес дойде.Да неби да ме прследваше?
-Здравей!

5Тук е Водопадът! Empty Re: Тук е Водопадът! Нед Окт 17, 2010 7:59 pm

Ашли Торес

Ашли Торес
Вампир
Вампир

Само като я видях, се обърнах, за да си тръгвам. Но тя ме забеляза и ме спря.

6Тук е Водопадът! Empty Re: Тук е Водопадът! Нед Окт 17, 2010 8:01 pm

Карълайн Форбс

Карълайн Форбс
Вампир
Вампир

-Какво правиш тук?

7Тук е Водопадът! Empty Re: Тук е Водопадът! Нед Окт 17, 2010 8:03 pm

Ашли Торес

Ашли Торес
Вампир
Вампир

-Нищо, разхождам се. -седнах до нея. -Как си?

8Тук е Водопадът! Empty Re: Тук е Водопадът! Нед Окт 17, 2010 8:09 pm

Карълайн Форбс

Карълайн Форбс
Вампир
Вампир

-Добре съм .Исках да остана малко сама, но...нищо сега сме две

9Тук е Водопадът! Empty Re: Тук е Водопадът! Нед Окт 17, 2010 9:58 pm

Ашли Торес

Ашли Торес
Вампир
Вампир

-Ако искаш да се махам само кажи. И без това е скучно тук.

10Тук е Водопадът! Empty Re: Тук е Водопадът! Нед Окт 31, 2010 4:42 am

Каралайн Дестини Уайлд

Каралайн Дестини Уайлд
♥АдМинЧеЕ ♥
♥АдМинЧеЕ ♥

Днес си сложих син потник,къси дунки,червен колан и високи обувки с дебел ток.Пак се облякох с любимите ми цветове...
Реших малко да се усамотя и избрах най-успокояващото и красиво място в Мистик Фолс-Водопадът.Никога нямаше да ми омръзне да гледам как водата пада и се превъща в пияна и този процес се повтаря непрекъснато.Както животът и смъртта.Както си стоях и гледах към красивият водопад,осъзнах че не бях самичка зад мен имаше някой.
-Каралайн...-чух познат до болка глас,само той ме наричаше с пълното ми име за всички други бях просто Кара,но не и за него.Затворих очи за секунда и след това се обърнах.

http://the-charmed-ones.site-forums.com/

11Тук е Водопадът! Empty Re: Тук е Водопадът! Нед Окт 31, 2010 4:48 am

Кристиан Кент

Кристиан Кент
Вампир
Вампир

Просто не мислех,че някога отново ще я видя,но съдбата си беше съдба.Знаех,че ще е тук,само трябваше да я потърся.Тази дарба на Фред ми беше много полезна.Каралайн беше прекрасна,както винаги.Стоеше обърната с гръб към мене и наблюдаваше водопада.Едвам събрах смелост и произнесох името и макар,че за част от секундата ми се прииска да не бях идвал.Как щях да я погледна в очите след всичко?!
Тя се обърна плахо към мен.

12Тук е Водопадът! Empty Re: Тук е Водопадът! Нед Окт 31, 2010 4:53 am

Каралайн Дестини Уайлд

Каралайн Дестини Уайлд
♥АдМинЧеЕ ♥
♥АдМинЧеЕ ♥

Когато признесе името ми,през мен преминаха много чувства от които най-добре различих болката...
-Кристиан..-казах бавно и се опиах да не издавма нищо с изражението си.Той беше прекрасен както винаги.Беше се променил във стила с годините но това беше нормално.За мен беше същият,абсолютно същият.
-Какво правиш тук?-влезнах под каменната си обвивка.Нямаше да му позволя да дойде тук и пак да ми разбие сърцето.

http://the-charmed-ones.site-forums.com/

13Тук е Водопадът! Empty Re: Тук е Водопадът! Нед Окт 31, 2010 5:02 am

Кристиан Кент

Кристиан Кент
Вампир
Вампир

-Какво правиш тук?-попита ме Каралайн,опитвайки се да ме отблъсне.
Поклатих леко главата си на страни.
-Липсваше ми,Каралайн.-казах и се усмихнах.
Това не беше лъжа,наистина я обичах,толкова много време я търсех и не я намирах,но късметът ми се усмихна когато намерих Фред и полензата му дарба да локализира всеки на тази земя.

14Тук е Водопадът! Empty Re: Тук е Водопадът! Нед Окт 31, 2010 5:07 am

Каралайн Дестини Уайлд

Каралайн Дестини Уайлд
♥АдМинЧеЕ ♥
♥АдМинЧеЕ ♥

-Липсваше ми Каралайн-каза той и ми се усмихна.Направо ме разби rofl ,аз да съм му липсвала,да бе да.
-Кооолко зле си си ударил главата?!-казах иронично.За колко глупава ме мислише,че ще му простя че през всичките тези години в които го нямаше е съжалявал и сега се разкайва,че ме изсотави ne razbrah .Но не беше и лъжа,че исках думите му да бяха истина.

http://the-charmed-ones.site-forums.com/

15Тук е Водопадът! Empty Re: Тук е Водопадът! Нед Окт 31, 2010 10:03 pm

Кристиан Кент

Кристиан Кент
Вампир
Вампир

-Колко зле си си ударил главата?!-каза иронично тя.Подсмихнах се.
-Не съм си удрял главата никаде!-ухилих се и прочетох мислите и използвайки една от силите които усвоих.
Каралайн си мислеше,че никога не съм я обичал и не ми пука за нея и че съм тук само за да я използвам.Лъжи,лъжи и пак лъжи.Нищо от това,което си мислеше не беше истина.Обичах я,и винаги съм я обичал,всъщност тя е единствената която
съм обичал..Никога не трябваше да си тръгвам.
-Т-ти..мислите ми ли прочете?!-попита ме Каралайн опулена.
-Да..и да знаеш грешиш за всичко!!!-казах ядосано и за секундата се озовах на милиметри от нея.

16Тук е Водопадът! Empty Re: Тук е Водопадът! Нед Окт 31, 2010 10:14 pm

Каралайн Дестини Уайлд

Каралайн Дестини Уайлд
♥АдМинЧеЕ ♥
♥АдМинЧеЕ ♥

Наблюдавах замисленото му изражение и тогава осъзнах,че ми четеше мислите.
-Т-ти..мислите ми ли прочете?!-попитах го опулвайки му се.
-Да..и да знаеш грешиш за всичко!!!-той каза ядосано и за секундата се озована милиметри от мен.Ахх колко близо беше,чак исках да.."НЕЕ!!" изкрещях си наум,не можех да допусна чувствата ми да надделеят над разума.Опитах се да го блъсна,но той хвана китките ми и каза:
-Никаде няма да отиваш..,не и преди да разбереш истината!!!-почти изкряска в лицето ми Кристиан.Дръпнах ръцете си от него.
-И каква е тя??!Че ти си един ск--не можах да довърша изречението си защото той ме целуна.

http://the-charmed-ones.site-forums.com/

17Тук е Водопадът! Empty Re: Тук е Водопадът! Нед Окт 31, 2010 10:24 pm

Кристиан Кент

Кристиан Кент
Вампир
Вампир

-И каква е тя??!Че ти си един ск--не я оставих да довърши изречението си!Целунах я и използвах друга сила,която ми беше много полезна показах и мислите си.Тогава тя отвърна на целувката ми.Не ми беше нужно да чета мислите и за да знам,че беше осъзнала грешката си.Отръпнах се леко и я погледнах.
-Липсваше ми!-казах и тогава,когато най-малко очаквах тя побягна с вампирска скорост.

18Тук е Водопадът! Empty Re: Тук е Водопадът! Нед Окт 31, 2010 10:46 pm

Каралайн Дестини Уайлд

Каралайн Дестини Уайлд
♥АдМинЧеЕ ♥
♥АдМинЧеЕ ♥

Той ме целуна!!!И не само..,показа ми мислите си и разбрах,че всичко,което си мислех е грешно.Не издържах и отвърнах на целувката му.Той се отдръпна и ме погледна нежно.
-Липсваше ми.-каза Кристиан.Погледнах го..не можех да понеса всичко,просто ми дойде в повече и побягнах с вампирска скорост далеч от него.
След като навлязох добре в гората се облегнах на едно дърво и затворих очи в опит да спра стичащтите се сълзи.
-------------------------------------------------------------------------------
П.П.-пиши направо в гората.

http://the-charmed-ones.site-forums.com/

19Тук е Водопадът! Empty Re: Тук е Водопадът! Чет Мар 31, 2011 2:46 am

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
АдМинЧеЕ :P
АдМинЧеЕ :P

Излязох от къщата си след като се върнах отново в града.Имах нужда да се махна от тук,от съществата от близначкит...от двойничките си.
Сега отидох на водопада,това място беше едно от любимите ми,шума на водата,песента на птиците...седнах на брега и се замислих!

https://vampirediariesrpgfor.bulgarianforum.net/forum.htm

20Тук е Водопадът! Empty Re: Тук е Водопадът! Чет Мар 31, 2011 3:11 am

Деймън Салваторе

Деймън Салваторе
Вампир
Вампир

Излязох и оставих Никол ,да спи,реших ,да се разходя,сам и стигнах водопада.Там една не паднах стоеше Катрин.Само на няколко метра,от мен ,не знаех,как да реагирам.Борех с чувството ,да я удуша и да я целувам.Тя още не ме беше усетила,което беше странно.Хвърлих се напред и я заковах под мен ,първо ядно я стиснах за гушата.
- Ще те убия ,какво правиш тук ?-След което се наведох и я целунах,но беше странно,че тя се вдърви под мен ,не ми отвърна ,даже се опита ,да ме отмести.
- Сега на каква се правиш,на честна ли ?-Засмях се.

21Тук е Водопадът! Empty Re: Тук е Водопадът! Чет Мар 31, 2011 3:15 am

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
АдМинЧеЕ :P
АдМинЧеЕ :P

Докато стоех на брега и си мислех за Катрин, за вампирите,за другите ми двойнички и как е възможно когато един мъж ме приклещи под себе си и заговори за убийство,какво съм търсила тук.Беше силен и .... нима и той бе вампир.После ме целуна,опитах да го изтласкам от себе си ,но не успях
-Тук живея,за какво говориш? Май ме сбърка с някого
Мъжа ме гледаше изненадано

https://vampirediariesrpgfor.bulgarianforum.net/forum.htm

22Тук е Водопадът! Empty Re: Тук е Водопадът! Чет Мар 31, 2011 3:27 am

Деймън Салваторе

Деймън Салваторе
Вампир
Вампир

- Как така съм те сбъркал,Катрин ,сега на каква се правиш,не казвай,че не ме помниш ? Това би било лудост.-погледнах я. Каквато ѝ игра,да играеше,щях да разбера.Доближиш се до нея ,подуших я ,дори ароматът и беше странен,миришеше на човек,ама как беше възможно.
- Не знаех,че можеш да заблуждаваш така,да се представяш на човек,но колко неща не знам ,за теб Катрин.-усмихнах се ,но в тази усмивка,нямаше радост.

23Тук е Водопадът! Empty Re: Тук е Водопадът! Чет Мар 31, 2011 3:32 am

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
АдМинЧеЕ :P
АдМинЧеЕ :P

Той ме помисли за Катрин,една от двойничките ми,явно се познаваха добре щом ме гледаше и ми говореше така
-Не,че не помня-не те познавам -казах съвсем нормално на момчето над мен.Той ме подуши,с ега беше ясно-бе вампир.Нима един вампир можеше да подуши друг и да не разбере,че под него стои човек
-Явно много неща не знаеш за нея,щом не знаеш,че има двойничка-засмях се и спрях да опитвам да го избутам.Всъщност дали бе срещал и другите двойнички на Катрин.
-Не съм Катрин и моля стани от мен

https://vampirediariesrpgfor.bulgarianforum.net/forum.htm

24Тук е Водопадът! Empty Re: Тук е Водопадът! Чет Мар 31, 2011 3:41 am

Деймън Салваторе

Деймън Салваторе
Вампир
Вампир

Погледнах я така,сякаш беше полудяла.
- Двойничка ? -казах ,но все пак изпълних желанието ѝ и се изправих от нея.
- Мога ли да ти вярвам ?-имаше само един начин да разбера,само кръвта ,не лъжеше.Доближих се бързо до нея и я ухапах за врата,в мигът ,в който отпих от кръвта ѝ,знаех,тя не беше Катрин и нещо повече,беше човек.Отдръпнах се извадих кърпичка и я подадох.
- Съжалявам ,но трябваше,да се уверя,че ми казваш истината.Ти коя си,как се казваш ? -Още не можех,да повярвам,че Катрин имаше двойничка ,при това човек.

25Тук е Водопадът! Empty Re: Тук е Водопадът! Чет Мар 31, 2011 3:45 am

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
АдМинЧеЕ :P
АдМинЧеЕ :P

Продържаваше да не ми вярва
-Мисля,че може да ми вярваш-казах като се изправих.Но той явно не ми вярваше.Бързо бе до мен ,усетих леко пробождани в областта на врата и едва не паднах...Явно сега ми повярва,защото ми се извини и подаде кърпичка
-Убеди ли се?Явно не вярваш на никого...-той продължаваше да ме гледа изненадано и да задава въпроси-Казвам се Елена и съм една от двойничките на Катрин и до колкото ми е известно съм единствената която е човек..а ти кой си?

https://vampirediariesrpgfor.bulgarianforum.net/forum.htm

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 4]

Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите