Тhe Vampire Diaries RPG Forum
Здравей,добре дошъл във форума на Дневниците на Вампира!Регистрирай се,напраив си герой и се забавлявай!

Join the forum, it's quick and easy

Тhe Vampire Diaries RPG Forum
Здравей,добре дошъл във форума на Дневниците на Вампира!Регистрирай се,напраив си герой и се забавлявай!
Тhe Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Роул Плей на Дневниците на вампира!Забавлявайте се!

Вход

Забравих си паролата!



Poll

Кой сериал е твоят любим?

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Вижте резултатите

Гласувайте за нас в BGtop !
BGtop RealTop.net Гласувай за мен в BGTop100.com BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Latest topics
» Нека бъдем Приятлеи
Тук е Водопадът! - Page 3 EmptyВто Юли 19, 2011 11:54 pm by Елена Гилбърт

» Създаване на Върколак!
Тук е Водопадът! - Page 3 EmptyВто Юли 19, 2011 11:43 pm by Елена Гилбърт

» Другарче за РП!
Тук е Водопадът! - Page 3 EmptyЧет Май 12, 2011 8:02 pm by Карълайн Форбс

» Смяна на лика!
Тук е Водопадът! - Page 3 EmptyЧет Май 12, 2011 7:56 pm by Карълайн Форбс

» Това е Плажът!
Тук е Водопадът! - Page 3 EmptyПет Апр 29, 2011 5:10 am by Елена Гилбърт

» Красивата Поляна!
Тук е Водопадът! - Page 3 EmptyВто Апр 26, 2011 4:25 pm by Дийн Уинчестър

» Тъмните улици.
Тук е Водопадът! - Page 3 EmptyЧет Апр 21, 2011 4:12 am by Стефан Салваторе

» Флууд на воля!
Тук е Водопадът! - Page 3 EmptyСря Апр 20, 2011 4:43 pm by Адриана

» Създаване на Вампир!
Тук е Водопадът! - Page 3 EmptyСря Апр 20, 2011 3:37 pm by Елена Гилбърт

Посещения
free online dating siteFree web counter
Dating
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 3:31 pm
Статистика
Имаме 63 регистрирани потребители
Най-новият потребител е viktoriana777

Нашите потребители са написали 1903 мнения in 156 subjects
Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календар Календар

Приятели
Тук е Водопадът! - Page 3 2702707v Тук е Водопадът! - Page 3 2640360U
free forum
Тук е Водопадът! - Page 3 Y389U Тук е Водопадът! - Page 3 2556917t Тук е Водопадът! - Page 3 Mysteriousnightschool Тук е Водопадът! - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcRGydrmZzz8XBoSs4cVYzjKyfDh4erQXKm5ABhr8kYOWU0V84s&t=1&usg=__zxVdcKT7NNR1B-AsYomS-HOA9Mc= Тук е Водопадът! - Page 3 Opt1281549765r Тук е Водопадът! - Page 3 1502233C Тук е Водопадът! - Page 3 J0gpd0 Тук е Водопадът! - Page 3 Chinamanshatoahuhawaii Тук е Водопадът! - Page 3 2349939S Тук е Водопадът! - Page 3 0bb3820438348ba4 Тук е Водопадът! - Page 3 Balfour_castle%202 Тук е Водопадът! - Page 3 VD51s Тук е Водопадът! - Page 3 SJzTY Тук е Водопадът! - Page 3 2554884z Тук е Водопадът! - Page 3 2563791G Тук е Водопадът! - Page 3 Ban border=0> Тук е Водопадът! - Page 3 YIep3. Тук е Водопадът! - Page 3 Heroeslogo Тук е Водопадът! - Page 3 D500d84183db6bb8 Тук е Водопадът! - Page 3 2640360U Тук е Водопадът! - Page 3 2675272b Тук е Водопадът! - Page 3 3540976g Тук е Водопадът! - Page 3 3578344J
TVD-News!!!

You are not connected. Please login or register

Тук е Водопадът!

+3
Ашли Торес
Карълайн Форбс
Каралайн Дестини Уайлд
7 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Съобщение [Страница 3 от 4]

51Тук е Водопадът! - Page 3 Empty Re: Тук е Водопадът! Съб Апр 02, 2011 3:51 am

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
АдМинЧеЕ :P
АдМинЧеЕ :P

Преди да се усетя Деймън вече беше в мен,телата ни се сляха в едно,беше неконтрулируема страст която завладя и двама ни.Тялото ми се изви под него и се напасна на извивките му,на перфектното му тяло.Стонът който се откъсна от мен пробуди птиците край нас,но не ме интересуваше.Бях се отдала на един мъж и само това имаше значение..Деймън беше груб,но ме пазеше,не искаше да ме нарани..Затворих очи и го оставих да ме люби,само се надявах да не мисли за Катрин ,но той изричаше моето име,не нейното...Тялото ми се подчиняваше на всяко негово движение,ръцете ми са забиваха в гърба му като може би пускаха и кръв....
-Подлудяваш ме!

https://vampirediariesrpgfor.bulgarianforum.net/forum.htm

52Тук е Водопадът! - Page 3 Empty Re: Тук е Водопадът! Съб Апр 02, 2011 4:30 am

Деймън Салваторе

Деймън Салваторе
Вампир
Вампир

Елена беше по-дива от колкото предполагах,разраняваше гърбът ми,но не ми пукаше,раните бързо зарастваха.Беше ми нереално хубаво с нея.Движех се все по-бързо и по бързо,карах я да полудее,но не само нея,подлудявах и себе си,не спирах,да целувам,сладките ѝ устни.
- Невероятна си Елена -простенах.Пред очите ми се замъгли,краят ми беше близо,но нямаше да свърша пръв,щях да я обезумя и чак тогава да помисля,за своето удоволствие.

53Тук е Водопадът! - Page 3 Empty Re: Тук е Водопадът! Съб Апр 02, 2011 4:34 am

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
АдМинЧеЕ :P
АдМинЧеЕ :P

Деймън беше вид и страстен,харесваше ми как си играеше с мен,как ме караше да искам още от него.
До сега не бях изпитвала такова удоволствие,бях се затворила в себе си,но той ме извади от самотата ми.Краят ми беше близо,беше нереален,извиках и се отпуснах под него,усетих как и той свърши.Дишах тежко и опитвах да асимилирам случилото се
-Не,ти си невероятен
Опитах да нормализирам дишането си,погледнах часовника си...Джена
-Госпиди,трябва да вървя-скочих като опарена,но не исках да го оставям така
-Ще те видя ли отново?

https://vampirediariesrpgfor.bulgarianforum.net/forum.htm

54Тук е Водопадът! - Page 3 Empty Re: Тук е Водопадът! Съб Апр 02, 2011 4:39 am

Деймън Салваторе

Деймън Салваторе
Вампир
Вампир

Засмях се и скочих ,за да си взема една бърза целувка,която прерасна ,като страстно обещание,за следващия път.
- Винаги когато пожелаеш красавице-Целунах я пак ,след което я пуснах да си върви,макар,че хич,не ми се искаше.Отпуснах се назад и затворих очи,успях да намъкна панталона си,но ризата не ми се търсеше сега.Лежах и не спирах да мисля,за страстното ѝ тяло,за перфектните ѝ извивки.Не можех да повярвам ,че я срещнах,тя беше толкова дива необикновена.

55Тук е Водопадът! - Page 3 Empty Re: Тук е Водопадът! Нед Апр 03, 2011 6:05 pm

Катрин Пиърс

Катрин Пиърс
Вампир
Вампир

Ммм...Деймън все още не се беше променил.Изчаках близначката ми да изчезне и оставих около...пет минути да се осъзнае какво е направил и с кого,след което се показах зад дървото и започнах да пляскам с ръце.
-Браво,Деймън!Това беше впечатляващо!По-добра ли е от мен?Повече ли разпалва животинския инстинкт в теб?
Повдигнах вежди и седнах до него.

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net

56Тук е Водопадът! - Page 3 Empty Re: Тук е Водопадът! Нед Апр 03, 2011 9:54 pm

Деймън Салваторе

Деймън Салваторе
Вампир
Вампир

Лежах си и ми беше толкова хубаво,още тялото ми пулсираше, когато усетих някой,да се приближава,тогава чух гласът и`,беше Катрин.Беше видяла всичко и сега ми се правеше,на интересна.Бях потресен ,че пак,я срещтам при това така ,след толкова време.Но бързо се окопитих.
- Здравей и на теб Кат ,на въпроса ти ,ами какво да ти кажа,Елена е страхотна,а дали е по-добра,не мога да ти кажа,защото съвсем не помня ,какво е било с теб.-казах по възможно най-саркастичния начин ,на който бях способен .Истината бе,че помнех,всичко съвършенно ясно,сякаш,съм я любил преди минути.Но нямаше да и` го покажа,тя ме беше наранила, време беше ,ако и пука,поне малко,за мен ,наранената да е тя.
- Не че имам и желание да си припомням-казах ,когато я видях да се приближава.Ако до преди малко , не бях с Елена ,щях да и` се нахвърля,но сега бях удовлетворен и можех да играя игрички с нея,без да ми пука особено.

57Тук е Водопадът! - Page 3 Empty Re: Тук е Водопадът! Нед Апр 03, 2011 10:25 pm

Катрин Пиърс

Катрин Пиърс
Вампир
Вампир

Присвих устни.
-Интересно...залъгвай се...давай...
Доволна усмивка се появи на устните ми.
-Да не мислиш,че не усещам какво е в душата ти?
Повдигнах вежди.
-Все още ме искаш...и знаеш,че съм по-добра от един човек.
Прокарах ръката си по гърдите му.
-И съм сигурна,че го знаеш.

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net

58Тук е Водопадът! - Page 3 Empty Re: Тук е Водопадът! Нед Апр 03, 2011 10:48 pm

Деймън Салваторе

Деймън Салваторе
Вампир
Вампир

Кат се приближи и прокара ръката си ,гърдите ми бяха все още голи и дирекният досег,с ръката и` ,предизвика ,тръпки по цялото ми тяло.Но хванах ръката и` и я отместих,макар,че това ми ковстваше голямо усилие,ако трябваше ,да съм честен.Харесваше ми ,да ме докосва.
- Виж скъпа ,защо щом на теб,не ти е провървяло в живота ,мислиш ,че и с мен е така ? Ти ме научи Кат,че любовта не струва,но ето ,че сега виждам в лицето на Елена ,някой,който може ,да ми докаже обратното. И да сигурно е,че си по-добра от един човек ,няма как все пак толкова години опит и през толкова легла си минала.Не се и` съмнявам,но тук е въпросът ,че аз не те желая ! -тя ме погледна невярващо ,нали кожата ми беше потреперила от допирът и`.
- Да тялото ми реагира,аз съм мъж ,а ти си дяволски красива ,но всичко е само това.Не те искам Катрин ,ти много отдавна ми доказа,че не струваш !- Не знам от къде ми дойдоха тези думи,може би защото бях наранен жестоко от нея ,не можех да и` вярвам,исках да я боли ,исках повече,да не я видя ,защото с,всяка секунда,топеше ,все повече съпротивата ми и скоро щях да и покажа,че това всичко ,са просто думи...

59Тук е Водопадът! - Page 3 Empty Re: Тук е Водопадът! Нед Апр 03, 2011 10:54 pm

Катрин Пиърс

Катрин Пиърс
Вампир
Вампир

-Ауч...
Засмях се и се излегнах.
-Интересно...но не достатъчно убедително за мен.
Озовах се над него и хванах ръцете му,като ги вдигнах над главата му.
-Не ставаш за лъжец,скъпи...
Наведох се към него така,че косата ми погали или по-скоро погъделичка гърдите му.
-Или поне...не можеш да излъжеш мен...познавам те...знам,че ме желаеш...знам,че можеш да си груб и да имаш всичко и всяка,която поискаш.Но помниш ли какво ти бях казала,когато беше просто човек?Че ни чака един дълъг и щастлив живот...аз,ти и Стефан...е Стефан е отписан,по простата причина,че май дори не е жив.
Засмях се.
-Но ти...все още имаш шанс.Ще го пропилееш ли?Както едно време,Деймън...само,че без конкуренция.

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net

60Тук е Водопадът! - Page 3 Empty Re: Тук е Водопадът! Пон Апр 04, 2011 2:14 am

Деймън Салваторе

Деймън Салваторе
Вампир
Вампир

Вгледах се в нея,можех ли,да ѝ вярвам ? На Катрин,не разбира се,но някаква част от мен ,копнееше дори за нейните лъжи,които звучаха толкова красиво,изречени от нейните прекрасни устни.Сега бе толкова близо,трябваше,само да се протегна и при това дори,можех да не изпъна докрай,ръката си и щях да усетя мекотата на кожата ѝ.Усмихнах се.
- Знаеш ли ти няма да приемеш конкуренцията ,а аз няма да ти позволя,да нараниш Елена или Никол -тя ме погледна учудено .
- Една приятелка ,на която държа !-засмях се.Господи,защо беше толкова трудно,още имах усещането,че косата ѝ ме гали.Бях задоволен напълно или поне ,до преди малко ,тя разпалваше нова жажда,в мен.Защо си играеше пак ,искаше да я пусна ,в сърцето си,за да го разбие отново.Приближих се към нея ,това скъси и без това незначителното разстояние по между ни.Преобърнах я с едно бързо движение,беше под мен.
- Но истината е ,че само ти ме разграждаш на молекули и след това събираш отново ,за да ме разбиеш пак.Познавам играта ти ,парил съм се и въпреки това ,ме караш да искам да изгоря отново.Гледах я ,устните ми изгаряха ,да я целуна ,но не го правех ,а само я гледах.

61Тук е Водопадът! - Page 3 Empty Re: Тук е Водопадът! Пон Апр 04, 2011 2:18 am

Катрин Пиърс

Катрин Пиърс
Вампир
Вампир

Усмихнах се доволна и прокарах език по устните ми.
-Ще посмееш ли,Деймън?Ще се опариш ли отново?Знаеш колко е сладко чувството...
Приближих лицето си към неговото и съвсем леко докоснах устните му.
-...знаеш,че не можеш да му устоиш.
Прошепнах тихо.
-Ще продължаваш ли да се правиш на недостъпен?
Повдигнах вежди и отдръпнах лицето си,като го погледнах в очите.
-Или ще се предадеш на...желанието?
Прокарах ръката си по бузата му.

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net

62Тук е Водопадът! - Page 3 Empty Re: Тук е Водопадът! Пон Апр 04, 2011 2:50 am

Деймън Салваторе

Деймън Салваторе
Вампир
Вампир

Толкова сладки устни ,толкова сладки лъжи ,това бе тя ,една голяма лъжа ,а аз отново бях готов ,да бъда лъган.Погалих на свой ред лицето ѝ и се спуснах към устните ѝ ,но в мигът,в който щях,да ги докосна,се отдръпнах и станах.
- Върви си Катрин ,няма вече място за теб,при мен ,да изкушаваш ме ,ако кажа,че не е така,ще те излъжа.Но Елена ме задоволи напълно и нямам нужда от още-засмях се.Беше трудно ,да се сдържа,желаех,я до лудост,но знаех ,че ако ѝ се поддам,тя пак ще разбие сърцето ми ,а всеки път ,след като го правеше,умирах.И после ми трябваше време,за да се родя отново,за да забравя,а не бях мазохист,че да си го причиня отново.Видях ризата си и отидох да си я взема,облякох я.
- Всъщност остани ,аз ще си вървя,сбогом Катрин ,надявам,се този път ,да е за последно и никога повече,да не те видя !

63Тук е Водопадът! - Page 3 Empty Re: Тук е Водопадът! Пон Апр 04, 2011 2:24 pm

Катрин Пиърс

Катрин Пиърс
Вампир
Вампир

-Да започна ли да броя на обратно?Да видим след колко...секунди?Часове?Дни?Месеци?Години?Ще се върнеш при мен...знам го,Деймън.Повтаряй го...залъгвай се...в твой минус е.Този път...ще те оставя да правиш това,което искаш.И да разбереш,че и ти можеш да си причиниш болка,болка причинена от собствените ти решения.
Станах от земята.
-Добре...бонус от мен.Пет минути.Помисли,Деймън.След това махнеш ли се от този водопад...не искам да те виждам.Ще бъде за твое добро.Помисли...Времето тече...

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net

64Тук е Водопадът! - Page 3 Empty Re: Тук е Водопадът! Пон Апр 04, 2011 5:21 pm

Деймън Салваторе

Деймън Салваторе
Вампир
Вампир

Беше толкова сладка,така ядосана,определено само аз успявах,да я вбеся така.Обърнах се ,към нея и я погледнах ,наистина ли исках,повече,да не я видя,да не я почувствам ?Приближих се бавно ,а тя ме гледаше предизвикателно и сякаш вече знаеше,че няма да си тръгна.Не и` казах нищо повече,думите бяха напълно излишни.Хванах я през кръста и я подпрях на дървото,вгледах се в очите и`,толкова топли ,с игриви пламъчета в тях.Знаех ,че пак ще ме нарани,че никога нямаше да ме обича ,както аз нея.Но в този момент не ми пукаше,нуждаех се от нея.Целунах я и тази целувка беше упостошителна,ръцете ми се спуснаха по тялото и`,нежно я докосваха ,после се вплетоха в косите и`меки като коприна,откъснах устни от нейните за да ги спусна по уханната и` кожа.
- Катрин...-простенах името и` ,не исках да и` показвам,че чак толкова ми харесваше,но просто не можех,да се контролирам.

65Тук е Водопадът! - Page 3 Empty Re: Тук е Водопадът! Пон Апр 04, 2011 8:24 pm

Катрин Пиърс

Катрин Пиърс
Вампир
Вампир

Знаех си!!Тържествуващата усмивка на лицето ми показваше моята победа...отново.Усетих устните му,върху моите и ми хареса...този нежен и мил Деймън.Сякаш се страхуваше,че може да ми навреди.Чух го да изрича името ми...с онзи негов глас,който казваше "По-дяволите не издържам...".
-Знам...не говори...
Сложих пръста си на устните му,но после го замених с устните ми.Обвих краката си около кръста му и едната ми ръка се спусна по гърба му,след това премина по гърдите му.Бързо разкопчах и без това ненужно облечената риза и прокарах бавно ръцете си по корема му...мм толкова стегнат.

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net

66Тук е Водопадът! - Page 3 Empty Re: Тук е Водопадът! Пон Апр 04, 2011 8:58 pm

Деймън Салваторе

Деймън Салваторе
Вампир
Вампир

Убезумяваше ме,тази дива котка,която замърка и задраска ,по тялото ми,усетих ръцете и нежни и диви,как ме докосват.когато ги замени с устните си ,щях,да откача.Съборих я на земята и устните ми започнаха да се разхождат по нея,ароматът и`ме подлудяваше,мекотата и`.Ръцете ми се шмугнаха през дрехите и` и започнаха да я пипат на голо.Освободих я бързо от дрехите,не исках нищо,което да скрива,това великолепно тяло.Минах с език през гърдите и` и го спуснах надолу, целувах коремчето и` ,а тя се извиваше и стенеше.Проникнах и с два пръста и ги задвижих,стенания и` се усилиха,тя подмокри пръстите ми, изкарах ги ,за ги оближа.
- Толкова обичам вкусът ти...-казах ,като замаян.-Тя изпротестира,но замених пръстите с устните си ,пиех я цялата и всяка капка се замайвах все повече,тя беше като дрога,която знаеш ,че ще те убие,но не можеш да спреш.А искаш още и повече от тази сладка смърт.

67Тук е Водопадът! - Page 3 Empty Re: Тук е Водопадът! Вто Апр 05, 2011 12:51 am

Катрин Пиърс

Катрин Пиърс
Вампир
Вампир

Ъхх по дяволите!Трябва да си призная,че е станал по-добър с годините.Всичко,което правеше ме подлудяваше.Той ме подлудяваше.Караше ме да се извивам под него,да издавам страстни звуци,да се възбуждам все повече и повече,да го искам все повече и повече.Не можех нито да регулирам звуците, които излизаха от устата ми,нито да събера мислите си.В главата ми беше една голяма каша,а това се случваше много рядко и точно сега бе един от тези редки моменти.Ъхх този мъж...Всичко ме опияняваше,като се започне от гласа,мине се през допира и свърши с начина по-който ме възбуждаше.Беше нереално,защото по принцип аз причинявах такива реакции.Реших да го оставя да си поиграе малко с мен,след това идваше мой ред.

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net

68Тук е Водопадът! - Page 3 Empty Re: Тук е Водопадът! Вто Апр 05, 2011 2:56 am

Деймън Салваторе

Деймън Салваторе
Вампир
Вампир

Харесваше ми ,да я слушам и да усещам,как трепереше ,в ръцете ми и се извиваше.Целувах я,ближех ,хапех и засмуквах кожата ѝ играех си ,с най-чувствителните ѝ места ,като я карах да обезумее,отново пръстите ми бяха в нея ,но този път три,звукът ,който издаде ми допадна много
- Ще те унищожа -казах ,но не беше злобно,а с глас пресипнал от страст.Движех в нея пръстите си и устните ми бяха също там ,за да направят удоволствието и несравнимо с нищо.Продължавах да я пия ,можех да го правя с дни ,толкова ми беше вкусно,тя бе повече от готова,но аз не бързах ,беше ми приятно да слушам стенанията ѝ,които преминаха във викове.

69Тук е Водопадът! - Page 3 Empty Re: Тук е Водопадът! Вто Апр 05, 2011 3:09 am

Катрин Пиърс

Катрин Пиърс
Вампир
Вампир

Страст,много страст,животински инстинкти...ъх харесваше ми!!!Исках още и още и той не спираше да си играе с мен.Да ме превръща в играчка в неговите ръце.Това не бях аз...не тази Катрин от преди минути,сега просто...бях с него и това беше най-важното.Честно да си призная през всичките години бях отписала Деймън.Смятах го за умрял или прекалено морално пропаднал.Бях насочила цялото си внимание върху Стефан,а какво се получи?Деймън изобщо ама изобщо не беше пропаднал,даже нещо повече.Беше станал по-секси и по-горещ с годините.Не ме интересуваше какво щеше да стане после.Че може би наистина ме мразеше...все пак си играх с него и разбих сърцето му,но не...това нямаше никакво значение сега!
-Чакам си...унищожението...тогава...
Едва успях да кажа аз през стенанията ми.Или май е по-добре да ги нарека викове.

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net

70Тук е Водопадът! - Page 3 Empty Re: Тук е Водопадът! Вто Апр 05, 2011 3:22 am

Деймън Салваторе

Деймън Салваторе
Вампир
Вампир

Сладостта и цялата се разливаше ,в устата ми,вече не просто капеше ,а течеше ,но не можеше да утоли жаждата ми ,колкото повече пиех ,исках още и още...Тогава чух предизвикателството в думите ѝ,това вече щеше да я обезуми.Обърнах я по корем,като продължих да я дразня с пръстите си ,които вече танцуваха в нея.Дъхът ми се разходи ,по гърбът ѝ,карайки я ,да се подготви ,а езикът ми я накара,за изтръпне.Разходих го по цялата му дължина и завърших,на едно не по-малко чувствително място.Да я целувам и ближа ,там ,докато три от пръстите ми бяха във,влагалището ѝ,а палеца на клитора и го движех с кръгово движение,тя вече не издържаше и свърши,но ако мислеше,че ще я оставя на мира,не беше познала.Обърнах я отново по гръб,но я придърпах към себе си ,сложих я да седне и ѝ проникнах ,сега тялото ѝ беше двойно по-чувствително ,от оргазма и ме усещаше ,стократно по-интензивно.Задвижих я бавно,но чувствено ,исках да усети колко точно голяма е възбудата ми и въпреки това,че нейното задоволяване ,беше по-важно от моето.Нещо много рядко срещано от днешните мъже.

71Тук е Водопадът! - Page 3 Empty Re: Тук е Водопадът! Вто Апр 05, 2011 3:59 am

Катрин Пиърс

Катрин Пиърс
Вампир
Вампир

Не можех да повярвам,че това е стария Деймън,който го беше страх от мен,когато беше човек.Е не точно страх,но чувстваше нещо като...уважение или може би възхищение.Сега беше различен...и не беше чак толкова скучен,както преди.Вече знаеше какво точно и по какъв начин да го направи.
Обожавах и едновременно мразех начина, по който така безсрамно си играеше с мен и тялото ми,макар че това беше и едно от нещата,които ме караха да го искам още и още.Цялото ми тяло трепереше,докато той си правеше гадните номерца с мен,гадни,но толкова приятни.За първи път се чувствах толкова...уязвима.Най-накрая някой успя да разбие ледените ми окови в които бях обгърната.Правеше с мен неща,които никой друг нямаше да си го позволи...аз нямаше да го позволя,но на него...всичко беше позволено...всичко.Мисля,че трябва да му го отбележа...но по-късно.
Сега се бях съсредоточила...е не точно,върху това,което причиняваше на тялото ми.Може да се каже,че бавно ме "изтезаваше",докато не стигнах до своя край.Но явно и това не му стигаше...искаше да ме изцеди цялата.Е трябва да му пожелая успех с това.Никак няма да му е лесно,защото преливам от енергия...просто мисля да го оставя още малко да си поиграе.Кой залъгвам?Искам никога да не спира да си играе с мен!

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net

72Тук е Водопадът! - Page 3 Empty Re: Тук е Водопадът! Вто Апр 05, 2011 4:25 am

Деймън Салваторе

Деймън Салваторе
Вампир
Вампир

Притисках я и се движех в нея ,като постепенно,забързвах ,наложих и див ритъм и я целунах ,като ѝ дадох да си пробва собствените сокове.Засмуках езикът и се спуснах по вратът ,раменете и засмуках гърдите ѝ.Като не спирах да се движа ,все по-бързо.
- Толкова си сладка Кат ,а аз съм толкова гладен ,ще те изям цялата -казах ,докато я целувах и едно по-рязко движение проби кожата на гръдта ѝ.
- О съжалявам -казах и близнах капчиците ,исках да я захапя и да пия от нея ,но не можех да го направя,ако тя не ми позволеше.За това се задоволих просто да я ближа ,лицето ми се промени ,но си наложих да се успокоя и насочих вниманието си към това ,да ѝ доставям удоволствие ,от което да полети.

73Тук е Водопадът! - Page 3 Empty Re: Тук е Водопадът! Вто Апр 05, 2011 4:35 am

Катрин Пиърс

Катрин Пиърс
Вампир
Вампир

Облизах устните си след целувката му.
-Мм не бъди егоист.Остави нещо и за по-късно.
Засмях се леко,но само и за това имах останали сили.
Изведнъж усетих,че зъбите му пробиват кожата ми и потръпнах от сладката болка.
-Недей...не се извинявай...нямам нищо против...
Кимнах леко.Това си беше чист намек какво да прави.Поне щом беше започнал да ме подлудява да го направи до край.

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net

74Тук е Водопадът! - Page 3 Empty Re: Тук е Водопадът! Вто Апр 05, 2011 4:51 am

Деймън Салваторе

Деймън Салваторе
Вампир
Вампир

Нямаше,да чакам втора покана ,забих зъбите си в вратът ѝ,но се стараех ухапваното ,да е нежно и да не я нараня.Започнах да пия ,толкова сладка ,кръвта ѝ ,беше елексир,в устата ми. Предизвикваше хиляди емоции в мен.Разливаше се блажено и целият ме изпълваше,усетих как се задъхвам,но не нямаше ,да свърша .Исках да ѝ доставя още удоволствие ,след като престанах да пия ,ѝ предложих,на свой ред вратът си .
- Хайде Кат ,направи го за мен ,искам всичко от теб ,искам зъбите ти,да пробият кожата ми ,а устните да отпият от мен и да усещам как преглъщаш и се наслаждаваш.-Задвижих се в нея още по-бързо,но легнах по гръб,така все едно тренирах,вдигах цялото ѝ тяло,тя се притисна към вратът ми ,затворих очите си ,очаквайки ,да ме ухапе ,исках всичко от нея ,дори това.

75Тук е Водопадът! - Page 3 Empty Re: Тук е Водопадът! Вто Апр 05, 2011 5:01 am

Катрин Пиърс

Катрин Пиърс
Вампир
Вампир

Точно това и исках.Когато се преобърнахме така,че аз да съм отгоре забих зъбите си във врата му и започнах бавно да пия от кръвта му.Исках да й се насладя колкото се може по-дълго.Кръвта му предизвикваше в мен смесени чувства...обикновено избягвах да пия кръв от вампир,по простата причина,че тогава усещам почти всичко,което и той изпитва...а сега го бях допуснала...и не мислех да се разкайвам.След няколко минути отделих зъбите си от врата му.
-Мм...сладък си.
Зарових едната си ръка в косата му,а другата бързо премина по устните ми като изтри малкото останала кръв,след което облизах пръстите си.

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 4]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите