Тhe Vampire Diaries RPG Forum
Здравей,добре дошъл във форума на Дневниците на Вампира!Регистрирай се,напраив си герой и се забавлявай!

Роул Плей на Дневниците на вампира!Забавлявайте се!

Вход

Забравих си паролата!

Poll

Кой сериал е твоят любим?

Вижте резултатите

Гласувайте за нас в BGtop !
BGtop RealTop.net Гласувай за мен в BGTop100.com BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Latest topics
» Нека бъдем Приятлеи
Вто Юли 19, 2011 11:54 pm by Елена Гилбърт

» Създаване на Върколак!
Вто Юли 19, 2011 11:43 pm by Елена Гилбърт

» Другарче за РП!
Чет Май 12, 2011 8:02 pm by Карълайн Форбс

» Смяна на лика!
Чет Май 12, 2011 7:56 pm by Карълайн Форбс

» Това е Плажът!
Пет Апр 29, 2011 5:10 am by Елена Гилбърт

» Красивата Поляна!
Вто Апр 26, 2011 4:25 pm by Дийн Уинчестър

» Тъмните улици.
Чет Апр 21, 2011 4:12 am by Стефан Салваторе

» Флууд на воля!
Сря Апр 20, 2011 4:43 pm by Адриана

» Създаване на Вампир!
Сря Апр 20, 2011 3:37 pm by Елена Гилбърт

Посещения
free online dating siteFree web counter
Dating
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 8, на Вто Яну 23, 2018 12:47 pm
Статистика
Имаме 63 регистрирани потребители
Най-новият потребител е viktoriana777

Нашите потребители са написали 1903 мнения in 156 subjects
Септември 2018
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Календар Календар

Приятели
free forum
border=0> .
TVD-News!!!

You are not connected. Please login or register

Тук е Водопадът!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 4]

26 Re: Тук е Водопадът! on Чет Мар 31, 2011 4:04 am

- Деймън ,Деймън Салваторе -представих ѝ се и се поклоних.
- Прости ми Елена ,аз наистина не знаех,Катрин е моята създателка ,на мен и на брат ми,абе дълга история-.усмихнах се.
- Но ти значи я познаваш ?-запитах я.А на себе си ,казах браво ,Деймън ,страхотно представяне ,какво ще си помисли ,тя за теб ?

Вижте профила на потребителя

27 Re: Тук е Водопадът! on Чет Мар 31, 2011 4:09 am

Елена Гилбърт

АдМинЧеЕ :P
Все пак вече знаеше коя съм и какво съм..набързо се представи и ми обясни коя е Катрин поне за него
-Здравей Деймън-казах като не спирах да се усмихвам.Приличаше на малко дете което не знае какво да направи
-Да познавам Катрин и знам какво е..както и колко като нея има поне тук-Елена дрънкаш много.Пред мен стоеше красив вампир който пи от кръвта ми
-Ти си като нея..вампир?

28 Re: Тук е Водопадът! on Чет Мар 31, 2011 4:27 am

- Да вампир съм ,но не съм като нея ,тя е кучка ...-засмях се
- Да ама пред теб и аз се държах,точно така,съжалявам Елена ,но тя е жената,която е способна да ме изкара,от равновесие,по принцип не съм такъв-приближих се към нея.
- Боли ли те ?-за първи път ,питах,подобно нещо и бях загрижен,за някого.

29 Re: Тук е Водопадът! on Чет Мар 31, 2011 4:30 am

Елена Гилбърт

Деймън продължи да дрънка ,ч ене бил като Катрин,че тя била кучка
-Е ,не е цвете за мирисане,но ако беше каквато я описа не мислиш ли,че нямаше да съм тук
Явно можеше да го изкара щом ми се нахвърли и бе готов да ме убие и още нещо.Все още държех кърпичката до раната,но не ме болеше
-Не,добре съм...Винаги ли нападаш и после целуваш?

30 Re: Тук е Водопадът! on Чет Мар 31, 2011 4:54 am

Засмях се и я погледнах.
- Май така се получава-замислих се и за срещата си ,с Никол,пак беше същото.
- Но не съм такъв ,просто Катрин ,тя е ох сложна тема... дай да говорим да нещо друго.Каза че си от тук ? А аз не те познавам.Приближих се още и седнах ,видях ,че кръвта ,беше спряла,но вратът и беше още изцапан.Потопих ръката си във водата и я изтрих леко.Усмихнах ѝ се.

31 Re: Тук е Водопадът! on Чет Мар 31, 2011 4:59 am

Елена Гилбърт

Явно не бу беше за първи път да целува без да пита.Без да се усетя преминах по устната си с език з ад аусетя отново устните му
-Щом е сложна остави я-казах аз и седнах до него
Бях заминала преди доста време,след катастрофата и може би за това не ме познаваше
-Не бях в града известно време след...няма значение,сега съм тук
Деймън се усмихна и протегна мократа си ръка към мястот където ме ухапа.При допира със студенат му ръка кожата ми настръхна...

32 Re: Тук е Водопадът! on Чет Мар 31, 2011 7:05 am

Тя настръхна от допирът ми ,хареса ми ,бях като омагьосан ,наведох се към нея ,усетих как се стяга,но не нямаше да я ухапя.
- Не се страхувай от мен,няма да те нараня-Прошепнах до кожата ѝ.Дарих раненото от мен място с нежна целувка.Тя цялата потрепери,харесваше ми как реагираше,нима бе възможно да получа нов шанс ,да бъда с Катрин,без значение,че не бе тя,беше досущ като нея и я исках,за себе си.Погалих лицето ѝ.
- Толкова си красива ,Елена.

33 Re: Тук е Водопадът! on Чет Мар 31, 2011 2:05 pm

Елена Гилбърт

Деймън се наведе към мен,помислих,че ще ме ухапе.Цялата се стегнах,но той не го направи напротив-целуна мястото където по-рано проби кожата ми.От дъхът му кожата ми настръхна отново,нима ми хареса.
-Няма ли?Ти си вампир,пиеш кръв,аз съм лесна мишена-това не биваше да го казвам.Ако го искаше до сега щеше да ме е убил.Но все пак никога не можеш да си сигурна.Деймън ме нарече красива,но знаех че говори за нея
-Нали съм двойничка на Катрин...

34 Re: Тук е Водопадът! on Пет Апр 01, 2011 3:00 am

Усмихнах се .
- Елена ,аз съм вампир от 500 години,научил съм се да се сдържам,а и в момента не съм жаден ... поне не за кръв-казах и завъртях очите си предизвикателно.
- Да двойничка си ѝ ,но в теб има нещо,което тя не притежава,някаква вътрешна светлина.Ти си изключителна и уникална ,не се съмнявай в това-Приближих се още малко и вече бях на сантиметър от устните ѝ.Исках ги ,но исках и тя да го поиска,не взимах нищо на сила.

35 Re: Тук е Водопадът! on Пет Апр 01, 2011 3:11 am

Елена Гилбърт

Деймън каза ,че е на 500 години..уоу.Беше преживял толкова много години,толкова епохи и войни.А аз пред него бях дете,неопитно дете...
-А за какво си жаден?
Въпроса беше глупав, сигурно искаше да намери Катрин и да бъде с нея.Но тогава заговори колко съм различна от нея,притежавала съм светлина.Думите му минаваха през мен като вятър,а аз гледах само очите му,сини като морето и ...Елена спри се.Той бе толкова близо до мен,че усещах дъхът му...
-Не се съмнявам-промълвих едва

36 Re: Тук е Водопадът! on Пет Апр 01, 2011 3:22 am

Елена се заиграваше,нямах нищо против,винаги съм бил директен.
- За още една от твоите целувки,красавице,само ,че този път не взета насила.-Вгледах се в очите ѝ,като и тя можеше да надникне в моите,отклоних погледът си към устните ѝ,след малко пак го върнах на очите ѝ.
- Искам и ти ,да го искаш,знам,че не започнахме добре,но мога да променя това.-извих устните си в лека усмивка,все така близо,до нейните.

37 Re: Тук е Водопадът! on Пет Апр 01, 2011 3:29 am

Елена Гилбърт

Деймън искаше отново моите целувки...поех си въздух,той беше красив,секси .Стоеше толкова близо до мен,че усещах дъха му в лицето си,очите които ме гледаха сякъш наистина за първи път ме виждаше,а аз бях като нея
-Можеш да я вземеш по всяко време-сложих ръката си пред устните си.Изрекох нещо което не вярвах ,че съм способна.Приличах на леко момиче което си проси целувка,отстъпих леко като залитнах

38 Re: Тук е Водопадът! on Пет Апр 01, 2011 3:50 am

Елена ,цялата се изчерви,като изрече каквото ѝ ,беше на сърцето.Толкова се притесни ,че залитна,бръз станах и я хванах ,беше толкова лека в ръцете ми,наведох се към нея и я целунах ,беше нежна ,но завладяваща целувка,след което я пуснах.
- Толкова си сладка ,че ако продължа,да те целувам,няма,да мога,да спра.-засмях се,тя също се усмихна

39 Re: Тук е Водопадът! on Пет Апр 01, 2011 3:55 am

Елена Гилбърт

Деймън бързо стана и ме хвана сякъш бях перце в ръцете му.Не се поколеба да ме целуне.Беше нежна и сладка целувка,не като първата настоятелна и властна.
-Тогава не спирай-отвърнах на думите му
Не вярвах,че за втори път изричах подобно нещо.Но той сякъш ме хипнотизираше,тези очи които ме изпиваха,устните му меки и топли....

40 Re: Тук е Водопадът! on Пет Апр 01, 2011 4:07 am

- Провокираш ме ! -засмях се
- Не че имам нещо против- за секунда пак бях до нея и хванах ръцете ѝ,насочих ги към лицето си.
- Докосни ме Елена ,не се страхувай ,докосни ме така,както искаш. -Затворих очите си и зачаках,ръцете ѝ да проучат лицето ,а с малко късмет и тялото ми.

41 Re: Тук е Водопадът! on Пет Апр 01, 2011 4:15 am

Елена Гилбърт

Наистина ли го провокирах или изпитвах сама себе си.Никога до сега не се бях държала така.
-Аз..
Но не довърших,Деймън хвана ръцете ми и ги понесе към лицето си.Поколебах се,но накрая леко докоснах лицето му-първо устните му които ме караха да настръхвам,бяха меки и нежни ,после нагоре към очите които ме изпиваха с поглед.
Исках тялото му,да го докосна,да го усетя ....
-Нали не използваш дарба за да съм така привлечена от теб?

42 Re: Тук е Водопадът! on Пет Апр 01, 2011 4:42 am

Засмях се ,не исках,но нямаше как да се сдържа,отворих очите си и хванах ръцете ѝ,много нежно,целунах ги ,с което предизвиках тръпки по тялото ѝ,хареса ми.
- Елена ,не това не ми е дарба,поне не такава каквато очакваш.Дарбите ми са да се превръщам в гарван или вълк и да съм недосегаем към физически и психически контрол.Така,че привличането е истинско,аз също бих могъл,да те обвиня в магия ,че толкова ме привличаш-пак я целунах,този път малко по настоятелно.
- Ти си магьосница,така ми действаш ,сякаш съм омагьосан ,я ми кажи да не би да произлизаш от стар,вещерски род ?-засмях се.Беше шега,надявах се да, не се обиди.

43 Re: Тук е Водопадът! on Пет Апр 01, 2011 4:50 am

Елена Гилбърт

Деймън се засмя когато го попитах за дарбата,но самата аз не знаех нищо за това.Бях прочела някои неща след като срещнах Катрин,но никога не можех да знам.Той целуна ръцете ми и отново предивика тръпки които започваха да ми харесват..
-Не съм магьосница и не произхождам от подобен род-засмях се на шегата му,беше шега.Но как бе възможно да е привлечен от мен,аз бях обикновенна..Но той ме целуваше настоятелно и това ми харесваше ,караше ме да искам още от него.Леко прокарах ръка по тялото му,но я дръпнах..какво ми ставаше не бях такава

44 Re: Тук е Водопадът! on Пет Апр 01, 2011 5:10 am

Тя ме докосна и с това докосване,целият ме изгори,но после,отдръпна ръката си.
- Не спирай Елена искам,да ме докосваш-казах ,за да я насърча.на свой ред пръстите ми преминаха през лицето ,шията раменете ѝ,подминах гърдите ѝ,макар,че толкова исках да я докосна там и я хванах за тънката талия приближих я към мен.Вече бях ужасно възбуден и не можех да спра,върнах се на гърдите ѝ и леко я щипнах ,за зърното,тя изстена,звукът ми хареса,направих същото и с другото.Пак я целунах и този път целувката беше страстна,пъхнах езикът си в устата ѝ и се заиграех с нейния.

45 Re: Тук е Водопадът! on Пет Апр 01, 2011 5:14 am

Елена Гилбърт

-Не спирай
Ръцете му докоснаха тялото ми,то отново потрепери като показа и на двамата,че му харесва.Деймън хвана талията ми с ръце и ме приближи до себе си.Ръцете му си играеха с гърдите ми ,а аз не спирах да го гледам,на го изпивам с поглед...Когато усетих езика му в устата си ,вече не знаех къде се намирам.Ръцете ми го обгърнаха и го питиснаха в тялото ми,спуснаха се по гърба му,а езика ми играеше с неговия.

46 Re: Тук е Водопадът! on Пет Апр 01, 2011 6:30 am

Целувахме се ,усетих как краката ѝ омекват ,за това я положих на тревата,започнах да я събличам,леко и внимателно,не бързах ,за никъде .Бях готов да се откажа,ако тя поискаше ,да спрем,но явно тази мисъл,беше далеч от умът ѝ,Оставих я само по бельо,тя откопча и захвърли моята риза някъде.Гледах я и не можех,да се наситя,на щедрото ѝ тяло,целувах и галех откритите места.
- Невероятна си ,красива като ангел-наведох се и я целунах от вътрешната страна на бедрата.
- Харесва ли ти така,ангел мой ?

47 Re: Тук е Водопадът! on Пет Апр 01, 2011 1:28 pm

Елена Гилбърт

Деймън бавно ме положи на тревата като не спря да ме гали,а скоро и съблече дрехите ми.Бях само по бельо пред един мъж...Бих се притеснила ,а ко целявките му и ласкит не ме подлудяваха и караха ума ми да витае другаде.Отъврах го от ризата му когато той ме целуна от вътрешната част на бедрата " Господи"
Прехапах устни и впих ръцете си в него, тялото ми потръпваше при всеки допир,сякъш вече не бях на земята.Придърпах го към устните си когато той ме нарече ангел
-Не съм ангел !Деймън...искам те!

48 Re: Тук е Водопадът! on Съб Апр 02, 2011 3:00 am

- Това последното много ми хареса-засмях се.
- Твой съм красавице !-Покорявах устните ѝ ,все по-страстно и дръзко,беше всяко мое докосване ,махнах сутиена и захапах гърдите ѝ,но не много силно,само колкото,да разбудя диво желание в нея,а пръстите ми си проправиха път ,през бельото ѝ и нежно я погалиха.Тя простена,с което ме насърчи,да ѝ проникна с тях.Завъртях ги,,а едновременно,с това устните ми слизаха все по надолу,като скоро,заместиха пръстите ми,щях ,да я подлудя.

49 Re: Тук е Водопадът! on Съб Апр 02, 2011 3:06 am

Елена Гилбърт

Не вярвах на това което ми се случваше,бях на път да имам най-красивия мъж който бях срещала.Той ме подлудяваше,всяко негово докосване ме подлудавяше,караше ме да летя до нови висини.
Скоро сутиена ми падна,а Деймън се заигра с тялото ми.Хапеше гърдите ми,а ръцете му си играеха с мен.Извивах се от удоволствие,не знаех къде се намирам,езка му се плъзна в мен и ме накара да извикам..Ръцете ми бяха заровени в косата му,исках да го усетя в себе си
-Деймън!-успях да отроня само

50 Re: Тук е Водопадът! on Съб Апр 02, 2011 3:43 am

Елена беше ,доста нетърпелива,но моето желание,вече също беше трудно контролируемо.Освободих я от бикините и себе си от всичко и проникнах в нея.За движих,се бързо,не исках,да я нараня,но не можех да съм нежен,не и след като бях толкова лудо възбуден.Ето ,че пак имах това невероятно тяло,но изживяването беше ново.Тя външно беше,като Катрин,но от вътре,бе различна ,тялото ѝ отговаряше,по друг начин ,на моето и не по-малко страстно,но поне можех,да съм сигурен ,че всяко стенание е истинско,всяка тръпка.С Катрин не можех,тя се преструваше,толкова добре,във всичко.Но не нямаше,да мисля за нея,не и докато любех друга,За да се разсея,започнах да повтарям името и на глас :
- Елена ,О, Елена подлудяваш ме !

Sponsored content

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 4]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next