Тhe Vampire Diaries RPG Forum
Здравей,добре дошъл във форума на Дневниците на Вампира!Регистрирай се,напраив си герой и се забавлявай!

Роул Плей на Дневниците на вампира!Забавлявайте се!

Вход

Забравих си паролата!

Poll

Кой сериал е твоят любим?

Вижте резултатите

Гласувайте за нас в BGtop !
BGtop RealTop.net Гласувай за мен в BGTop100.com BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Latest topics
» Нека бъдем Приятлеи
Вто Юли 19, 2011 11:54 pm by Елена Гилбърт

» Създаване на Върколак!
Вто Юли 19, 2011 11:43 pm by Елена Гилбърт

» Другарче за РП!
Чет Май 12, 2011 8:02 pm by Карълайн Форбс

» Смяна на лика!
Чет Май 12, 2011 7:56 pm by Карълайн Форбс

» Това е Плажът!
Пет Апр 29, 2011 5:10 am by Елена Гилбърт

» Красивата Поляна!
Вто Апр 26, 2011 4:25 pm by Дийн Уинчестър

» Тъмните улици.
Чет Апр 21, 2011 4:12 am by Стефан Салваторе

» Флууд на воля!
Сря Апр 20, 2011 4:43 pm by Адриана

» Създаване на Вампир!
Сря Апр 20, 2011 3:37 pm by Елена Гилбърт

Посещения
free online dating siteFree web counter
Dating
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 8, на Вто Яну 23, 2018 12:47 pm
Статистика
Имаме 63 регистрирани потребители
Най-новият потребител е viktoriana777

Нашите потребители са написали 1903 мнения in 156 subjects
Юни 2018
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Календар Календар

Приятели
free forum
border=0> .
TVD-News!!!

You are not connected. Please login or register

Това е Гората!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Go down  Съобщение [Страница 4 от 4]

76 Re: Това е Гората! on Сря Мар 23, 2011 11:17 pm

Ana

Вампир
Вампир
Отговори ми Лекси , че идва при Стефан Салватор - Моят най- голям враг , той е виновен за дето заключиха майками заедно с останалите вампири в старата църква.
Лаус искаше да узнае нещо повече за мен затова ми зададе най-простия въпрос докосвайки с пръст връта ми .
- Аз се завърнах в мистик фолс с мисия която трябва да изпълня , имам и план , който е пуснат в дейсвие . - отговорих и аз .. в мен бушуваше странно чуство .. жажда за кръвв или може би нещо съвсем друго ..
- Лекси знаеш ли Салватор с какво са известни и какво са причинили на осталите вампири Twisted Evil Twisted Evil Rolling Eyes нещо май ти хлопа дъ

Вижте профила на потребителя

77 Това е Гората! on Чет Мар 24, 2011 12:45 am

Лекси

Вампир
Вампир
Тя ме питаше с какво били известни..Знам,че са били с Катрин,но какво са причинили на вампирите не ми беше много ясно..Затова реших да сменя темата.
-Виж сладурче нека не говорим за Салватор ,а да говорим за теб и мен Twisted Evil Twisted Evil И се приближих бързо до нея..Но изведнъж зъбите ми се показаха..Тя будеше нещо у мен ,което скоро не ми се е случвало

78 Re: Това е Гората! on Чет Мар 24, 2011 12:50 am

Ana

Вампир
Вампир
тя не ми отговори с точност на зададения от мен въпрос затова смени темата веднага ..
Искаше да говорим за нас двете .. Кокво ли искаше .. Все пак не си падам по жени ноо толкова беше красива и сикси .. Когато тя се доближи до мен зъбите и се показаха , аз се изкоших и бях ужасно гладна затова е ухапах .. Laughing Laughing Laughing въргалям се от смях

79 Това е Гората! on Чет Мар 24, 2011 1:24 am

Лекси

Вампир
Вампир
Тя ме ухапа..Усещането беше върховно,но и аз бях гладна затова не и се оставих.С рязка скорост е бутнах на отсрещното дърво,докоснах вратът и имах чувството,че усещам пулсът и и това ме разгорещи още повече и я ухапах.Кръвта и се стичаше по вратът,след като се напих облизах кръвта и и нещо ме накара да я целуна..Какво ставаше с мен..? Никога не съм се държала така с жена .. не съм си падала по жените ,винаги съм харесвала мъже ..но тя ме привличаше много силно..Затова продължих да я целувам..беше странно,но тя не се дърпаше..
Twisted Evil Cool

80 Re: Това е Гората! on Пет Мар 25, 2011 3:08 am

Ana

Вампир
Вампир
След като е ухапах тя се доближи до мен с рязка скорост и ме ухапа по врата след което ме целуна. Аз бях шокирана , но и отвърнах на целувката , попринцип не си падах по жени , но не се съпротивлявах .
След тази целувка си помислих , че тя може да ми помогне с плана и така ще се приближа по бързо до Салватор .
- Искаш ли да отидем в мола , малко шопенг ще ни дойде добре , след този инцидент можем да се сприятелим кукло , но само това . - проговорих и аз . Smile Smile Very Happy супер е!

81 Това е Гората! on Пет Мар 25, 2011 3:14 am

Лекси

Вампир
Вампир
можем да се сприятелим кукло , но само това . -отговори ми тя ,еми нормално беше ,че само приятелки.. Laughing Laughing Попитаме дали искам да ходим в мола..като се замислих беше добра идея,хем да си подновя гардероба.
-Ок,нека отидем.-отговорих и ,но преди това прочетох мислите и незабелязано ,за да не се усети.Искаше нещо от Салватор ,това ме притесни ..нече ме е грижа за Дейман,но определено се притеснявах за Стефан.

82 Re: Това е Гората! on Пет Мар 25, 2011 3:24 am

Ana

Вампир
Вампир
Тя се съгласи на идеята за мола и тръгнахме да излизаме от гората . Въртяха ми се няколко въпроса в главата " Дали ще ми помогне " , " Какво ли знае за Салватор " , " Какво ли е дарбата и " , " Защо се е завърнала тук отново " на този въпрос ми бе отговорила заради братята Салватор , но това е прекалено съмнително . Реших да и задам тези трудни въпроси по една чашка къфе в мола . Very Happy sunny sunny

Sponsored content

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 4]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4