Тhe Vampire Diaries RPG Forum
Здравей,добре дошъл във форума на Дневниците на Вампира!Регистрирай се,напраив си герой и се забавлявай!

Роул Плей на Дневниците на вампира!Забавлявайте се!

Вход

Забравих си паролата!

Poll

Кой сериал е твоят любим?

Вижте резултатите

Гласувайте за нас в BGtop !
BGtop RealTop.net Гласувай за мен в BGTop100.com BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Latest topics
» Нека бъдем Приятлеи
Вто Юли 19, 2011 11:54 pm by Елена Гилбърт

» Създаване на Върколак!
Вто Юли 19, 2011 11:43 pm by Елена Гилбърт

» Другарче за РП!
Чет Май 12, 2011 8:02 pm by Карълайн Форбс

» Смяна на лика!
Чет Май 12, 2011 7:56 pm by Карълайн Форбс

» Това е Плажът!
Пет Апр 29, 2011 5:10 am by Елена Гилбърт

» Красивата Поляна!
Вто Апр 26, 2011 4:25 pm by Дийн Уинчестър

» Тъмните улици.
Чет Апр 21, 2011 4:12 am by Стефан Салваторе

» Флууд на воля!
Сря Апр 20, 2011 4:43 pm by Адриана

» Създаване на Вампир!
Сря Апр 20, 2011 3:37 pm by Елена Гилбърт

Посещения
free online dating siteFree web counter
Dating
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 8, на Вто Яну 23, 2018 12:47 pm
Статистика
Имаме 63 регистрирани потребители
Най-новият потребител е viktoriana777

Нашите потребители са написали 1903 мнения in 156 subjects
Декември 2018
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Календар Календар

Приятели
free forum
border=0> .
TVD-News!!!

You are not connected. Please login or register

Това е Гората!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Съобщение [Страница 3 от 4]

51 Re: Това е Гората! on Чет Дек 16, 2010 4:17 am

- На 23 ,поне на толкова застинах във времето. -засмях се .
- Аз няма да те питам същото ,знам ,колко жените се дразнят ,когато стане дума за възръста им.-продължих да се смея.
- Знаеш ли някой добър хотел в градът ,къде бих могъл да остана.Поне докато си купя жилище ?

Вижте профила на потребителя

52 Re: Това е Гората! on Чет Дек 16, 2010 4:24 am

Замислих се.
-Ами знам един - казах и се усмихнах, а Дейман ме погледна въпросително.
-Казва се "Гранд хотел Никол" - засмях се и го погледнах.
-Ако искаш може да сме си съквартиранти - погледнах го предизвикателно, очаквайки да отговори.. разбира се надявах се положително.
-Е? Да.. или пък те е страх? - казах и се засмях.

53 Re: Това е Гората! on Чет Дек 16, 2010 4:35 am

- Да ме е страх ? Шегуваш ли се красавице.-приближих се до нея.
- Ти трябва да се страхуваш ,че няма да излизаме от леглото. -целунах я и я придърпах към себе си.

54 Re: Това е Гората! on Чет Дек 16, 2010 4:41 am

Засмях се и един малък кичур коса падна пред лицето ми. Отместих го с рака.
-Намерил си с какво да ме плашиш - казах и се засмях, като страстно отвърнах на целувката му. Ръцете ми проследиха всяко място по тялото му.. трябваше да спра, знаех го.. обаче той беше прекалено секси, а и не се дърпаше.. Тих стон се надигна в гърдите ми, по скоро като някакво мъркане..
-Неустоим си - казах и прехапах устни.

55 Re: Това е Гората! on Чет Дек 16, 2010 6:58 am

Засмях се ,тя много ми харесваше ,а и знаеше,което беше по-важното ,какво на мен ми харесва.Когато прокара ръцете си по тялото ми ,настърхнах.
- Неустиим казваш ,докажи го - казах и се облегнах назад.Очаквайки я да дойде и пак да се почнем.

56 Re: Това е Гората! on Чет Дек 16, 2010 12:14 pm

Усмихнах се палаво.
-Това ми прозвуча като предизвикателство - казах и се приближих и го целунах. Усетих как ме придарова към себе си.
-чакай, нали искаше да ти докажа че си неустоим - казах и се отдръпнах. На няколко метра от нас на земята беше чантата ми. Станах и я взех като извадих едно малко огледало и му го подадох, като се сдържах да не се засмея.
-Ето виж се.. сега убеди ли се - казах и вече не издържах и се засмях. Деймън се загледа в огледалото, а аз само се засмях, докато го гледах.
-О, я стига - дръпнах огледалцето и го хвърлих някъде зад мен, след което отново налетях на Деймън да го целувам, като целувките бавно се спускаха надолу по врата.

57 Re: Това е Гората! on Чет Дек 16, 2010 6:49 pm

Погледнах я странно когато ми връчи огледалото.
- Не това имах предвид -като се засмях ,но тя беше толкова близко и като усети ,че я хванах дойде още по -близо целуна ме,спусна се по вратът ми и нямаше как да откажа ,след като сам я бях предизвикал ,отново свалихме дрехите си.Като не спирахме да се целуваме ,ако продължаваше така ,щях да се влюбя в нея.

58 Re: Това е Гората! on Чет Дек 16, 2010 9:09 pm

-Защо ли се облякохме изобщо - казах и се засмях, когато за момент отлепих устни от тялото му, което ме даряваше с такова удоволствие. Цялата настръхвах от целувките му и от време на време тихи стонове се откъсваха от устните ми.

59 Re: Това е Гората! on Чет Дек 16, 2010 10:31 pm

- И аз това се чудя -засмях се и продължих да я целувам ,ах само колко беше сладка изках да я изям ,цялата.Наслаждавах се на щедрото и` тяло ,като силно я притисках под мене ,отново се озовах в нея ,не можех да чакам ,бях повече от готов ,само като ме докоснеше...

60 Re: Това е Гората! on Пет Дек 17, 2010 12:49 am

Целувах го страстно, като леко хапех устните му. Когато отново проникна в мен изстенах силно от удоволстието което ме подлудяваше. Обърнах се така че да застана над него и започнах да го целувам. Езичето ми палаво минаваше по цялото му тяло, а ръцете ми изгарящо се движеха навсякъде. Стигнах одо врата му, после отново се спуснах надолу, като целувките ми бяха все така страстни, а косата ми падна настрани и леко погали тялото му.

61 Re: Това е Гората! on Пет Дек 17, 2010 12:58 am

Беше толкова страстна ,че не можех да издържам ,карашеме да убезомявам ,не спирах да я целувам ,като си играех с косите и` ,които бяха меки като коприна.Любихме се с такова настървение ,когато приключихме ,вече трудно дишах.Но този път я придърпах към себе си и я гушнах,целунах я нежно и силно я притисках.
- Никол ,какво направи с мене -говорех още трудно.

62 Re: Това е Гората! on Пет Дек 17, 2010 1:11 am

Бях замаяна от невероятното чувство. Душането ми беше ускорено.
-Същото мога да те попитам и аз - отговорих му задъхано чак когато можех да кажа нещо свързано.
-Какво ли.. само хубави работи - казах и се засмях. Сгyших се в него, докато все ощте успокоявах дишането си, което беше максимално ускорено.

63 Re: Това е Гората! on Пет Дек 17, 2010 7:34 am

Продължих да я държа ,до себе си,беше толкова хубаво.
- Хайде Ники ,нали може да наричам така ,просто Никол ,ме е прекалено дълго-зясмях се.
-Покажи ми "Гранд хотела ",нямам търпение ,да взема един душ ,но само ако и ти се присъединиш. -казах и свойски обвих ръцете си около кръста и`.
След ,което трягнахме към домът и`,който вече щеше да е и мой.Поне докато си намерих свой ,но както вървеше ,щях да отложа търсенето за сега,исках да съм с нея.

64 Re:Това е Гората! on Съб Мар 19, 2011 4:40 am

Лекси

Вампир
Вампир
Аз наскоро се завърнах в градъ.Бях се отрекала от чувствата и се бях отдала само на ловуване и леки сфалки..Реших да се разходя из гората ,липсваше ми това място..И не само да се разходя ,а и да намеря някое готино момче.. Wink surce

65 Re: Това е Гората! on Вто Мар 22, 2011 9:38 pm

Ana

Вампир
Вампир
Отново се завърнах в града ( Мистик Фолс ).
Сега имам цели и надежди . Изпълнена сим с хубави чуства . Искам да помогна на своята майка която е затворена в старата църква заедно с останалите 26 вампира . Имам план с който ще успея да е измъкна от там . В момента се разхождам в гората мислейки за новото момче с което днес се запознах ( Джеръми Гилбърт) Той е много секси и ще ми помогне с плана ми . Харесва ми момчето , а сега съм ацки гладна и смятам да си намеря вкусна плячка . Smile Smile Razz

66 Това е Гората! on Вто Мар 22, 2011 9:55 pm

Лекси

Вампир
Вампир
Бях се запътила към гробището ,но улових мириса на друг вампир.И реших да се запозная с нея.
-Хей, аз съм Лекси Лаус..
-А ти ..?

67 Re: Това е Гората! on Вто Мар 22, 2011 10:19 pm

Ana

Вампир
Вампир
Вървейки ПРЕЗ ГОРАТА се отклоних и започнах да вървя по някаква пътечка , която ми се стори непозната . Изведнъж се озовах на гробището ! Подуших някаква миризма .. неможах да е оприлича точно дали бе на човек или друг вампир .. не бях сигорна .. пред мен изкочи друга вампирка поздрави ме и изрече името си след което ме попита за моето аз и отвърнах изненадано
- Ана , просто Ана - бях вълдошевена от срещата ми с друг вампир.
- Какво търсиш на това място в този късен час - попитах е аз заинтересована .. Razz

68 Това е Гората! on Вто Мар 22, 2011 11:27 pm

Лекси

Вампир
Вампир
- Какво търсиш на това място в този късен час - попитах е аз заинтересована ..Какво можеше да търси вампир по това време..?
-Разхождах се в търсене на храна,но се натъкнах на теб.
Нея познавах затова реших да съм малко дръзка..
-А ти..?-Попитах я се едно ме интересуваше..

69 Re: Това е Гората! on Вто Мар 22, 2011 11:39 pm

Ana

Вампир
Вампир
-Разхождах се в търсене на храна,но се натъкнах на теб отговори ми тя .
-А ти..?- попитаме ме все едно е интересуваше .
- Аз просто се разхождам , размишлявайки за мои си проблиме .. отговорих и аз !
- Луната днес е красива Лекси , внимаваи за върколаци налии знаеш легендата ??.. е попитах
Twisted Evil Twisted Evil I love you I love you Razz Razz

70 Това е Гората! on Вто Мар 22, 2011 11:51 pm

Лекси

Вампир
Вампир
-Луната днес е красива Лекси , внимаваи за върколаци налии знаеш легендата ??.. е попитах .. Предопреди ме се едно е интересува..Аз да внимавам ,та ас бях по-силна от нея макар и малко гладна.
-Аз да внимавам, внимавай ти Красавице още си прекалено млада ..Така че се оглеждай, не се знае от тъмното какво може да искочи и да те нападне.-След като ме предупреди изведнъж ме обзе непоносим гняв..Можех да и скърша вратлето без да се замисля,но реших да съм по-мила .. Все пак се върнах за да довърша промяната си.

71 Re: Това е Гората! on Сря Мар 23, 2011 12:07 am

Ana

Вампир
Вампир
-Аз да внимавам, внимавай ти Красавице още си прекалено млада ..Така че се оглеждай, не се знае от тъмното какво може да искочи и да те нападне. - ми отговори тя. След тази заплаха ме обзе такова странно чуство .. хем да е смачкам независимо че е по стара хем всичко бошуваше в мен искайки да се спрятеля с нея и да ми помогне с плана ми .
- Лекси аз винаги внимавам от скоро съм тук , ноо и преди съм живяла .. Знам всичко за Мистик Фолс и от нищо не ме е страх , мога да се защитавам , но в прочие ти откога си тук и какви са целитети - е попитах заинтригуващоо .. Very Happy flower ddf

72 Това е Гората! on Сря Мар 23, 2011 12:59 am

Лекси

Вампир
Вампир
-Аз нямам цели .. Е може би една ..!
-Бях прекалено зла през половината ми време ,като вампир. Убивах хората без да ми мигне окото.Но исках да се променя и мисля ,че го постигам. -разказах и за моята цел ..но нейната явно беше съвсем друга..
-Еми аз преди доста време живях тук. Но през това време бях човек.Откакто се превърнах във вампир не съм идвала тук.Дойдох ,за да видя един стар приятел.

73 Re: Това е Гората! on Сря Мар 23, 2011 1:17 am

Елена Гилбърт

АдМинЧеЕ :P
АдМинЧеЕ :P
НЕ можете да пишете РП на две места едновременно! Прекратете едното!

74 Re: Това е Гората! on Сря Мар 23, 2011 4:07 am

Ana

Вампир
Вампир
Аз нямам цели .. Е може би една ..!
-Бях прекалено зла през половината ми време ,като вампир. Убивах хората без да ми мигне окото.Но исках да се променя и мисля ,че го постигам.
-Еми аз преди доста време живях тук. Но през това време бях човек.Откакто се превърнах във вампир не съм идвала тук.Дойдох ,за да видя един стар приятел. - отговори тя на моите въпроси .. аз се заинтересувах все повоче от нйния живот и при кой приятел идва тук затова е попитах.
- При кой приятел идваш в Мистик Фолс .. ??
lol! lol!

75 Тук е Барът! on Сря Мар 23, 2011 4:12 am

Лекси

Вампир
Вампир
Попита ме при кой приятел идвам.
-При Стефан Салватор.-Защо ли ме пита ..да не би да го познава..
-Кажи нещо за себе си-попитах я и се доближих до нея прекалено близко.Осещах как потръпна..Докоснах вратът и с пръст ...Нещо ми ставаше и аз не знам какво..?

Sponsored content

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 4]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите