Тhe Vampire Diaries RPG Forum
Здравей,добре дошъл във форума на Дневниците на Вампира!Регистрирай се,напраив си герой и се забавлявай!

Роул Плей на Дневниците на вампира!Забавлявайте се!

Вход

Забравих си паролата!

Poll

Кой сериал е твоят любим?

Вижте резултатите

Гласувайте за нас в BGtop !
BGtop RealTop.net Гласувай за мен в BGTop100.com BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Latest topics
» Нека бъдем Приятлеи
Вто Юли 19, 2011 11:54 pm by Елена Гилбърт

» Създаване на Върколак!
Вто Юли 19, 2011 11:43 pm by Елена Гилбърт

» Другарче за РП!
Чет Май 12, 2011 8:02 pm by Карълайн Форбс

» Смяна на лика!
Чет Май 12, 2011 7:56 pm by Карълайн Форбс

» Това е Плажът!
Пет Апр 29, 2011 5:10 am by Елена Гилбърт

» Красивата Поляна!
Вто Апр 26, 2011 4:25 pm by Дийн Уинчестър

» Тъмните улици.
Чет Апр 21, 2011 4:12 am by Стефан Салваторе

» Флууд на воля!
Сря Апр 20, 2011 4:43 pm by Адриана

» Създаване на Вампир!
Сря Апр 20, 2011 3:37 pm by Елена Гилбърт

Посещения
free online dating siteFree web counter
Dating
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 8, на Вто Яну 23, 2018 12:47 pm
Статистика
Имаме 63 регистрирани потребители
Най-новият потребител е viktoriana777

Нашите потребители са написали 1903 мнения in 156 subjects
Юни 2018
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Календар Календар

Приятели
free forum
border=0> .
TVD-News!!!

You are not connected. Please login or register

Това е Гората!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 4]

26 Re: Това е Гората! on Вто Дек 14, 2010 5:27 am

Излязох от нас. Исках кръв по дяволите! Реших да отида в гората, да видя дали няма да намеря някои заблуден човечец сам в тъмното. След няма и няколко минути вече бях в гората. Не ми отне много време да открия каквото търсех.
-Днес не ти е ден сладур - казах на един и след секунда го бях хванала за врата и го държах притиснат към едно дърво, докато той се бореше за глътка въздух и безустешно се опитваше да махне ръката ми от врата си.
-Как да те убияя? Бързо? Или пък бааво - попитах и се засмях. Усмихнах се, когато ужасът нахлу в очите му. Тогава сякаш от нищото се появи някакъв вампир.
-Сори, ама аз го видях първи. - каза с леко нахален тон. Погледнах го и повдигнах вежди, когато се усетих че бях пуснала "вечерята" да се измъкне.
-Видя ли сега какво стана? - казах и миг по късно го бях притиснала към земята. Не усетих кога жаждата натделя и забих зъбите си във вампира. Отпих от кръвта му, накрая спрях.
-Благодаря ти - казах най-нахално, без да ме интересува че аз бях сгафилата в случая.

Вижте профила на потребителя

27 Re: Това е Гората! on Вто Дек 14, 2010 5:39 am

След ,като се разделих с Алис ,отидох в гората имах ,желание да полувувам ,когато неочаквано с енамесих в лова на друг вампир,тя се ядоса и ме прикова ,физически беше по-силна и въпреди дарбата ми ,тя пи от кръвта ми ,след ,което ми благодари.Кипнах ,този път аз я съборих и впих зъби във вратът и`,когато се напих я пуснах.
- Няма защо ,вече сме квит.Гледах я арогантно и въпреки ,че беше красавица ,точно сега бях твърде ядосан ,за да я оглеждам.

28 Re: Това е Гората! on Вто Дек 14, 2010 5:53 am

Изневиделица се озовах под него и заби зъби във врата ми. Опитах се да се дръпна, но не успях, държеше ме силно, а и на мен ми беше все тая. Накрая когато явно се напи ме пусна.
-Сладък.. така не се прави - казах и го бутнах към едно дърво. След секунда бях пред него скръстила ръце пред гърдите си.
-Все пак заради теб избяга вечерята - казах и го изгледах доста обстойно.

29 Re: Това е Гората! on Вто Дек 14, 2010 5:57 am

- Не блонди ,избяга заради твоята небрежност,защото се беше зазяпала в мене.-Отвърнах и арогантно ,типично в моя стил.Тогава се оказах отново ,приклещен от нея ,но този път ,тя не искаеш кръвта ми .
- Какво искаш , направи нещо или ме пусни.-Погледнах я предизвикателно право в очите.

30 Re: Това е Гората! on Вто Дек 14, 2010 6:07 am

-Блонди?!? Не че нещо, обаче предпочитам Никол - казах и го погледнах.
-И между другото не се бях зазяпала в теб. - отвърнах му с леко ядосан тон.
-Няма да те пусна - казах и се усмихнах коварно. Нима беше заслужил да го пускам. Той ме гледаше с предизвикателен поглед, а аз само стоях и се усмихнах, сякаш замислях нещо. О боже.. ама той не знаеше ли на какво беше способен с поглед. Гледах в очите... в дълбоките сини очи. Сигурно стоях няколко минути така, когато неусетно се приближих до него. Лицето ми беше на сантиметри от неговото. Ама какво правех! Отдръпнах се и разтърсих глава за да се окопитя.

31 Re: Това е Гората! on Вто Дек 14, 2010 7:27 am

За малко да ме целуне ,бяхме толкова близо ,но тя се отдръпна.
- Добре Никол , а сега били ме пуснала и спряла да ме гледаш така ,все едно съм нещо за ядене.-Усмихнах се.
- Ти също си секси ,но аз не държа така ,пусни ме .
Тя ме притискаше ,беше ме хванала здраво ,тялото и беше упряно в моето и го усещах.За миг затворих очи и си я представих без дрехи.Ама какво ми ставаше,друга жена ,не ми е влляла така,наведох се по близо до нея ,исках да опитам устните и`и го направих.Целувката беше властна и страстна ,краката и`,се подкосиха.

32 Re: Това е Гората! on Сря Дек 15, 2010 1:30 am

Той продължи това което аз започнах и исках да направя. След малко спряхме да се целуваме и се усмихнах, като прехапах долната си устна.
-Окей.. пускам те - казах, а той ме изгледа леко странно. Сигурно не можеше да повярва че го пускам.. не че аз можех да повярвам! Погледнах го.. "Само една мъъъничка" казах си наум и отново го целунах, като отвърна със същата страст, като миналата му целувка.
-Между другото, cладък, още не съм чула името ти - казах, когато се отдръпнах и го загледах с въпросителен поглед, докато се опитвах да изкарам всички перверзни мисли от главата си.

33 Re: Това е Гората! on Сря Дек 15, 2010 2:03 am

Засмях се.
- Деймън -казах
- Приятно ми е,да се запознаем.Знаеш ли ,че когато не искаш да ми изпиеш кръвта си ми ,много по-приятна ,а и определено умееш да се целуваш.Отново я приближих ,но тя не се отдръпна ,за това я целунах пак ,като си позволих ,да вплета пръсти в косите и`.

34 Re: Това е Гората! on Сря Дек 15, 2010 2:28 am

Отместих устни, като го целунах по врата.
-Така ли? По-приятна ли съм ти? - попитах го, като тихо го прошепнах в ухото му и целунах мястото, където имаше два малки белега от зъбите ми. После отново се върнах на устните му, открадвайки си още една от така опияняващите му целувки.
-И ти имаш завидни умения - казах и се засмях тихичко, като не усетих кога ръцете ми започнаха бавно да обхождат тялото му.

35 Re: Това е Гората! on Сря Дек 15, 2010 2:41 am

Малката ,беше доста палава ,а аз нямах нищо против ,не бях дошъл с това намерение в гората ,но не беше лош развой ,на нощта.Съборих и я притиснах към земята ,ръцете ми също,се разходиха по щедрото и тяло.
- Ако ,не си готова ,да продължим ,по-добре се откажи сега ,докато още не съм възбуден ,че после няма мърдане ,сладкишче.

36 Re: Това е Гората! on Сря Дек 15, 2010 3:02 am

Усмихнах се.
-Това че не си възбуден е грешка, която мисля да поправя - казах и го целунах по врата, докато ми ръцете ми се озоваха под блузата му.
-Ммм.. пречи ми - казах и бързо го освободих от блузата, като я захвърлих някъде настрани. Прокарах ръцете си по мускулите му и започнах да го целувам по цялото тяло.

37 Re: Това е Гората! on Сря Дек 15, 2010 4:20 am

Думите ми ,не я отказа ,напротив ,амбицираха я ,да ме покори ,само как ме целуваше ,целият настръхнах.Върнах и целувките,като започнах бързо ,да я освобождавам от дрехите ,не исках да има нищо между ръцете ми и кожата и`.
Оставих я по бельо ,за миг спрях ,за да се насладя ,на перфектното и`тяло.После продължих с целувките си навсякъде .

38 Re: Това е Гората! on Сря Дек 15, 2010 4:36 am

Цялата горях от докосванията и целувките му. По тялото ми се прокрадваше приятно чувство. Оставих го да прави с мен каквото си иска. Единия си крак обвих около краста му и го придърпах плътно до мен. Исках да го усетя възможно по-близо. Зарових пръсти в косата му и ядно го целунах. После една умна мисъл ме навести.. та аз му знаех само името.. ама какво ли ми пукаше.

39 Re: Това е Гората! on Сря Дек 15, 2010 4:50 am

Целувах я ,свалих и бельото и`,беше прелестна ,огряна от лунната светлина ,вече не издържах проникнах в нея и започнах бясно темпо.Не помнех от кога ,не съм се любил така ,безрасъдно ,без да познавам добре момичето.Обърнах я така ,че да е отгоре ,да може тя да контролира ,движенията на телата ни.А аз си почивах от долу ,не че бях уморен или попринцип пасивен ,о не нищо подобно ,скоро щеше да разбере,какво мога ,като дойдеше моят ред ,да взема контрола.

40 Re: Това е Гората! on Сря Дек 15, 2010 5:02 am

Изстенах тихо, когато го усетих в мен. Темпото беше забързано и ме караше в всяка секунда да губя разсъдъка си. Той ме обърна, така че да бъда отгоре. Движех се, спъвайки темпото, което беше наложил, като леко го дерях с нокти, но без да му оставям белези. Наведох се и го целунах. Не исках да спира, всичко което правеше беше невероятно и ме караше да се чувствам на седмото небе.

41 Re: Това е Гората! on Сря Дек 15, 2010 6:05 am

Преобърнах я и силно я приклещих към земята,продължавах да се движа ,като постепенно ритъмът ,изилизаше извън контрол.Исках да я унищожа ,да я съсипя тотално ,беше просто съвършенна и така се извиваше ,за да ми достави повече удоволствие.Изгарях.

42 Re: Това е Гората! on Сря Дек 15, 2010 6:32 am

Стоновете ми се чуваха ясно, като на моменти прехапвах устни или заглушавах стенанията си с целувки. Темпото беше бясно, пулсът ми - ускорен а дишането ми накъсано и задъхано.
-Аз съм на над 600 години.. ще трябва да се постараеш повечко - казах задъхано и го придърпах за една страстна и продължителна целувка.

43 Re: Това е Гората! on Сря Дек 15, 2010 6:47 am

- О ,така ли сладуранке ,досега не съм се постарал ,чакай да видиш.
Дигнах я и с едно бързо движение ,я упрях в дървото ,вдигнах краката и`на кръста си ,направих проникването по-дълбоко ,започнах да се движа толкова бързо ,че жулех нежният и` гръб ,в грубото дърво ,но явно болката ,и доставаше ,още повече удоволствие.

44 Re: Това е Гората! on Сря Дек 15, 2010 7:33 am

След секунди се озовах прикована за едно дърво и проникна още по дълбоко в мен, което ме накра да изкрещя. От удоволствие забих нокти в гърба ми и той дихо изстена, но не беше от болка. Беше невероятен и ме докарваше до лудост, а аз не исках това да има край, исках още и още от него. Тихите ми стенания, скоро станаха силни и отчетливи на фона на тихата гора.
-Не спирай - изстенах.

45 Re: Това е Гората! on Чет Дек 16, 2010 12:15 am

- Нямам и намерение да спирам-изтенах срещу ,устните и`,беше толкова сладка и дива ,че ме караше да изгубя умът си .Джиженията ни ставаха все , по-бързи и по бързи.Намалих темпото ,преди съвсем да съм откачил,съборих я на земята ,като не спирах да я целувам и галя.

46 Re: Това е Гората! on Чет Дек 16, 2010 12:32 am

Беше невероятно. Той знаеше как точно да ме подлуди.. по-скоро налучкваше, но ми доставяше ненормално удоволствие, което чувствах с цялото си тяло. Вече бях на ръба на върховното удоволствие, а исках още от него. Боже, толкова ли бях ненаситна. Обърнах се с едно бързо движение и застанах над него, като движенията ни продължаваха да са все така бързи и необуздани.

47 Re: Това е Гората! on Чет Дек 16, 2010 2:49 am

Всичко ,беше перфектно ,сякаш бяхме родени един за друг ,ама какви мисли ,ми идваха само.Краят ни беше мощен ,нереален ,забравихме всичко и се наслаждавахме ,когато и последните конвулсии ,от телата ни отминаха я пуснах.

48 Re: Това е Гората! on Чет Дек 16, 2010 3:15 am

Когато можех да говоря нормално и да си събера мислите се обаенаха към Дейман.
-Беше.. уоу.. - казах задъхано, едвам мислейки трезво.
Събрах си дрехите и започнах да се обличам. Накрая седнах до Дейман.
-Е.. окей правихме секc.. при това невероятен, обаче ти знам само името. Поне ми кажи откъде си - казах и се усмихнах.

49 Re: Това е Гората! on Чет Дек 16, 2010 3:20 am

Засмях се и също седнах до нея .
- Обикновенно първо е разговорът ,после сексът ,но не че имам нещо против.-Продължих да се смея .
- От Сицилия ,Италия едно страхотно място.А ти Никол ,от къде си ?

50 Re: Това е Гората! on Чет Дек 16, 2010 3:29 am

-Обикновено да.. да приеме че това е бил необикновен случай - казах и тихо се засмях.
-Аз съм от Германия.. но съм обиколила доста место. Особено когато бягах от ловците на вампири - казах с безизразен глас.
-Но на Сицилия не съм била - усмихнах се лъчезарно и го погледнах.
-Хмм.. нещо другоо.. на колко години си?

Sponsored content

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 4]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next