Тhe Vampire Diaries RPG Forum
Здравей,добре дошъл във форума на Дневниците на Вампира!Регистрирай се,напраив си герой и се забавлявай!

Join the forum, it's quick and easy

Тhe Vampire Diaries RPG Forum
Здравей,добре дошъл във форума на Дневниците на Вампира!Регистрирай се,напраив си герой и се забавлявай!
Тhe Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Роул Плей на Дневниците на вампира!Забавлявайте се!

Вход

Забравих си паролата!



Poll

Кой сериал е твоят любим?

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Вижте резултатите

Гласувайте за нас в BGtop !
BGtop RealTop.net Гласувай за мен в BGTop100.com BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Latest topics
» Нека бъдем Приятлеи
В началото на гората! EmptyВто Юли 19, 2011 11:54 pm by Елена Гилбърт

» Създаване на Върколак!
В началото на гората! EmptyВто Юли 19, 2011 11:43 pm by Елена Гилбърт

» Другарче за РП!
В началото на гората! EmptyЧет Май 12, 2011 8:02 pm by Карълайн Форбс

» Смяна на лика!
В началото на гората! EmptyЧет Май 12, 2011 7:56 pm by Карълайн Форбс

» Това е Плажът!
В началото на гората! EmptyПет Апр 29, 2011 5:10 am by Елена Гилбърт

» Красивата Поляна!
В началото на гората! EmptyВто Апр 26, 2011 4:25 pm by Дийн Уинчестър

» Тъмните улици.
В началото на гората! EmptyЧет Апр 21, 2011 4:12 am by Стефан Салваторе

» Флууд на воля!
В началото на гората! EmptyСря Апр 20, 2011 4:43 pm by Адриана

» Създаване на Вампир!
В началото на гората! EmptyСря Апр 20, 2011 3:37 pm by Елена Гилбърт

Посещения
free online dating siteFree web counter
Dating
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 3:31 pm
Статистика
Имаме 63 регистрирани потребители
Най-новият потребител е viktoriana777

Нашите потребители са написали 1903 мнения in 156 subjects
Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календар Календар

Приятели
В началото на гората! 2702707v В началото на гората! 2640360U
free forum
В началото на гората! Y389U В началото на гората! 2556917t В началото на гората! Mysteriousnightschool В началото на гората! Images?q=tbn:ANd9GcRGydrmZzz8XBoSs4cVYzjKyfDh4erQXKm5ABhr8kYOWU0V84s&t=1&usg=__zxVdcKT7NNR1B-AsYomS-HOA9Mc= В началото на гората! Opt1281549765r В началото на гората! 1502233C В началото на гората! J0gpd0 В началото на гората! Chinamanshatoahuhawaii В началото на гората! 2349939S В началото на гората! 0bb3820438348ba4 В началото на гората! Balfour_castle%202 В началото на гората! VD51s В началото на гората! SJzTY В началото на гората! 2554884z В началото на гората! 2563791G В началото на гората! Ban border=0> В началото на гората! YIep3. В началото на гората! Heroeslogo В началото на гората! D500d84183db6bb8 В началото на гората! 2640360U В началото на гората! 2675272b В началото на гората! 3540976g В началото на гората! 3578344J
TVD-News!!!

You are not connected. Please login or register

В началото на гората!

5 posters

Иди на страница : 1, 2  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

1В началото на гората! Empty В началото на гората! Пон Ное 01, 2010 12:59 am

Каралайн Дестини Уайлд

Каралайн Дестини Уайлд
♥АдМинЧеЕ ♥
♥АдМинЧеЕ ♥

Тук е началото на гората!

http://the-charmed-ones.site-forums.com/

2В началото на гората! Empty Re: В началото на гората! Вто Ное 02, 2010 3:38 am

Кристиан Кент

Кристиан Кент
Вампир
Вампир

Веднага щом Каралайн се засмя и изчезна от погледа ми хукнах след нея.Тя влезна в гората и след време спря.Погледнах я като палач готвещ се да убие жертвата си,а тя смао ме повика с пръст и ме погледна дяволито.За секундата бях при нея и щях да я хвана,когато пак ми изчезна.Засмях се,играеше опасна игра.Очите ми я мернаха за част от секундата и тръгнах след нея.Този път нямаше да ми избяга.

3В началото на гората! Empty Re: В началото на гората! Вто Ное 02, 2010 3:46 am

Каралайн Дестини Уайлд

Каралайн Дестини Уайлд
♥АдМинЧеЕ ♥
♥АдМинЧеЕ ♥

Тичах към гората и не след дълго бях там,а Кристиан също.Той ме погледна с дяволска усмивка,а аз само го приканих към себе си.За секундата беше до мен и се опита да ме хване,но пак му се изплъзнах и скочих на един дебел клон на едно много високо дърво.Той се замся всякаш ня себе си.Прелетях от едно дърво на дръго и скочих на земята.Той обаче ме видя,разбира се и тръгна да ме гони,отново.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
П.П.-пиши на поляната.

http://the-charmed-ones.site-forums.com/

4В началото на гората! Empty Re: В началото на гората! Вто Дек 21, 2010 2:22 am

Катрин Уивър

Катрин Уивър
Вампир
Вампир

Бях жадна ,а не познавах месноста.Докато се разхождах и търсех вечеря стигнах началото на гората.Но там вече имаше някой.

5В началото на гората! Empty Re: В началото на гората! Вто Дек 21, 2010 2:24 am

Елизабет Блейд

Елизабет Блейд
Вещица
Вещица

Отново не ме свърташе вкъщи. "Упражнявай се бла бла бла".. Мразя това, че съм вещица, защо не можеше да съм си нормална?
Бях се отнесла в мисли, когато изведнъж усетих, че не съм сама.
-Има ли някой? -Попитах. Мразех мрака, а сега бе тъмно и определено ме побиваха тръпки.

6В началото на гората! Empty Re: В началото на гората! Вто Дек 21, 2010 2:26 am

Катрин Уивър

Катрин Уивър
Вампир
Вампир

Беше момиче обърна се и попита:
-Има ли някой? -приближих се до нея.
-Извинявай,уплаших ли те?

7В началото на гората! Empty Re: В началото на гората! Вто Дек 21, 2010 2:28 am

Елизабет Блейд

Елизабет Блейд
Вещица
Вещица

Към мен се приближи някакво момиче.
-Не..ам..не се уплаших. -Отвърнах смело, макар да знаех истината дълбоко в себе си. Огледах момичето. Защо ми се струваше, че не е човек?
-Казвам се Елизабет. -Отвърнах, като подадох ръката си.

8В началото на гората! Empty Re: В началото на гората! Вто Дек 21, 2010 2:30 am

Катрин Уивър

Катрин Уивър
Вампир
Вампир

-Ктрин.Приятно ми е да се запознаем.От тук ли си?

9В началото на гората! Empty Re: В началото на гората! Вто Дек 21, 2010 2:36 am

Елизабет Блейд

Елизабет Блейд
Вещица
Вещица

-Всъщност да. -Отговорих и се усмихнах съвсем леко. -Ами ти? Не съм те виждала наоколо.
Огледах мястото, от което още ме побиваха тръпки. Мразех тъмни места, навяваха ми лоша енергия. Не, че имах желание да използвам силите си, но самото излъчване на гората ме плашеше.

10В началото на гората! Empty Re: В началото на гората! Вто Дек 21, 2010 2:40 am

Катрин Уивър

Катрин Уивър
Вампир
Вампир

-Не съм от тук,затова не си ме виждала преди-имах някакво странно пречувствие-Какво правиш по тумно в гората?

11В началото на гората! Empty Re: В началото на гората! Вто Дек 21, 2010 2:42 am

Елизабет Блейд

Елизабет Блейд
Вещица
Вещица

-Не ме свърташе у дома. Реших да се разходя и .. ето ме тук сега. -Обясних набързо и се усмихнах съвсем леко. Тя определено не бе човек. Имаше нещо в нея, нещо, което ме караше да си го мисля. И не можех да пропъдя тази мисъл от главата ми.

12В началото на гората! Empty Re: В началото на гората! Вто Дек 21, 2010 2:44 am

Катрин Уивър

Катрин Уивър
Вампир
Вампир

-Чудиш се дали съм човек ,нали?

13В началото на гората! Empty Re: В началото на гората! Вто Дек 21, 2010 2:47 am

Елизабет Блейд

Елизабет Блейд
Вещица
Вещица

-Сигурна съм, че не си. -Поправих я, гледайки предпазливо. -Само се чудя какво от всички същества си.
За момент по гърбът ми минаха тръпки, може би от страх? Едва ли. От студ? Не бе толкова студено, за да трепери. Може би от вълнение?

14В началото на гората! Empty Re: В началото на гората! Вто Дек 21, 2010 2:49 am

Катрин Уивър

Катрин Уивър
Вампир
Вампир

-Вампир.Смо не страхувай няма да те нараня.А ти какво си вампир,върколак,вщица?

15В началото на гората! Empty Re: В началото на гората! Вто Дек 21, 2010 2:52 am

Елизабет Блейд

Елизабет Блейд
Вещица
Вещица

-Не ме е страх. -Казах смело. -Аз мога да се защитя, дори ако искаше да ме нараниш. -Добавих и леко се вгледах в нея. Не виждах дза пръв път вампир, но определено тя не бе от онези злобните, готови да те нападнат и пресушат, като гъба. Бе ужасно дори да си го помисля.

16В началото на гората! Empty Re: В началото на гората! Вто Дек 21, 2010 2:54 am

Катрин Уивър

Катрин Уивър
Вампир
Вампир

А ти какво си вампир,върколак,вщица?

17В началото на гората! Empty Re: В началото на гората! Вто Дек 21, 2010 2:59 am

Елизабет Блейд

Елизабет Блейд
Вещица
Вещица

-Аз съм вещица. -Отговорих. За да демонстрирам поне малко се огледах за листо от дърво. Под мен имаше цяла купчина.
СЪсредоточих се и те започнаха бавно да се издигат и да се въртят в кръг. Погледнах вампирката.

18В началото на гората! Empty Re: В началото на гората! Вто Дек 21, 2010 3:04 am

Катрин Уивър

Катрин Уивър
Вампир
Вампир

Елизабет се съсредоточи и листата нападали по земята се завъртяха в кръг.Гледах я изумено преди не бях срещала вещица,само съм чувала за тях.Ето,че в малкото градче срещнах една.
-Супер!

19В началото на гората! Empty Re: В началото на гората! Вто Дек 21, 2010 3:07 am

Елизабет Блейд

Елизабет Блейд
Вещица
Вещица

-Това е нищо. Наложи се да се науча и на много по-полезни неща. Като си в семейство на вещери.. -Казах с лека досада. Звучеше забавно острани, но всъщност бе истинска скръб. Особено, когато не се получава това, което искаш.
-Ти какво можеш? Имаш ли дарба? -Попитах любопитно.

20В началото на гората! Empty Re: В началото на гората! Вто Дек 21, 2010 3:10 am

Катрин Уивър

Катрин Уивър
Вампир
Вампир

-Да имам,причинявам болка с поглед, но няма да ти демонстрирам,ще боли.

21В началото на гората! Empty Re: В началото на гората! Вто Дек 21, 2010 3:12 am

Елизабет Блейд

Елизабет Блейд
Вещица
Вещица

-Аз мога с мисъл. -Вдигнах рамене. -Всички вещици го могат. Почти равносилно е предполагам. Като изключим, че аз съм смъртна, а ти не.
Оставих листата от дървото да се спуснат надолу бавно, сякаш падаха от небето като снежинки.

22В началото на гората! Empty Re: В началото на гората! Нед Яну 23, 2011 9:36 pm

Катрин Уивър

Катрин Уивър
Вампир
Вампир

Със Селена пристигнах ме в началото на гората.Въпреки че бях отскоро тук познавах месноста.Тук се бях запознала с младата вещица.
-Къде живееш?-започнах разговор.

23В началото на гората! Empty Re: В началото на гората! Вто Яну 25, 2011 3:47 am

Селена Гомез

Селена Гомез
Вампир
Вампир

Тя ме попита къде живея.Аз малко се стаписах,ноо после се окопитих и й отвърнах
-Ами аз не живея никъде.Цяла нощ се лутам в гората.-почувствах се неловко затова реших да сменя темата.
-ОЩе колко време остава докъто стигнем до мястото?

24В началото на гората! Empty Re: В началото на гората! Сря Яну 26, 2011 12:28 am

Катрин Уивър

Катрин Уивър
Вампир
Вампир

Стъписа се от въпроса ми.
-Аз също нямам още жилище.Почти пристигнах ме.Мисля че там има някои заблуден турист.

25В началото на гората! Empty Re: В началото на гората! Сря Яну 26, 2011 12:47 am

Селена Гомез

Селена Гомез
Вампир
Вампир

И тя все още си няма къща и това малко ме успокои.Тя каза,че май има наблизо заблуден турист
-Да,и аз го подушвам!-казах и се запътихме към него
-Виж ти се заеми с този пък аз ще си намеря друг.Млисляче това няма да стигне и на дветени

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите